“Yıldız De Bana” programına nasıl başvuru yapılır?

Kanal D tarafından yayınlanan forma yetenekli herkes başvurabilir. Uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılacaktır. Onun için doğru bir şekilde doldurulmalıdır.

Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar final bile yapmadan sessiz sedasız ekranlara veda etti. Türk sinemasının duayen ismi Türker İnanoğlu’nun rahatsızlık geçirmesi sonucu dizi çekimleri askıya alınsa da hep yeniden devam edeceği umudu herkeslerde hep oldu. Fakat hastalığın ardından İnanoğlu evine geçmesine rağmen bir açıklama yapılmadı hatta oyuncuların başka yapımlara imza atmasına izin verildi. Cuma akşamları saat 20.00 de Arka Sokaklar’dan doğan boşluğa hangi projenin geleceği belli oldu.

“Yıldız De Bana” programına nasıl başvuru yapılır?

Arka Sokaklar’ın yerine bir yetenek yarışması olan Yıldız De Bana programı 31 Mart Cuma günü saat 20.00’de Kanal D izleyicilerine merhaba diyecek. 9 erkek 9 kadın olmak üzere 18 yarışmacı yarışacak. Yarışmaya başvurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;

https://www.kanald.com.tr/yildiz-de-bana/yildiz-de-bana-basvuru-formu

Kanal D tarafından yayınlanan forma yeteneğine güvenen herkes başvurabilir. Uygun görülen adaylar yüzyüze görüşmek için çağrılacaktır. Onun için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Formu doldururken ince eleyip sık dokumaya çalışmalı. İlgi çekici bilgiler diğer adaylara göre bir adım öne geçmenizi sağlayabilir.

Üç jüri üyesi bulunan programın yönetmeni Hamdi Alkan

Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin’in jüri koltuğunda oturacağı Yıldız De Bana yarışmasının yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan yapıyor.

Yönetmen Hamdi Alkan kimdir?

16 Ocak 1967 Antakya, Döver köyünde Arap kökenli bir ailenin 6 çocuğunun en küçüğü olarak dünyaya geldi. İlk, orta ve liseyi Hatay’da okudu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’ni 12 sene de bitirdi. Canan Hoşgör ile iki evlilik yaptı bu evliliklerinden Zeynep ve Ayşe dünyaya geldi. Daha sonra Selen Görgüzel ile evlense de sonradan onunla da boşandı.

Öğrenimini tamaladıktan sonra TRT’de 3 Aşağı 5 Yukarı programının sunuculuğu ile ekran yolculuğu başladı. Ardından Öz Ofsayt programını yaptı. Ama asıl ününü Reyting Reyting ve Reyting Hamdi programlarıyla kazandı. Bu programların hem yapımcısı hem yönetmeni hem de oyuncusu oldu. Gazman tiplemesi ile hem dalga geçildi hem de iyice tanınırlığı arttı. Show TV’de Türkiye’nin Yıldızları programı ile sinema ve dizi sektörüne pek çok isim kazandırdı.  Ardından Arka Sıradakiler’i yönetti.  Bayrampaşa:Ben Fazla Kalmayacağım, Dersimiz Atatürk, Selam:Bahara Yolculuk filmlerini yaptı.

17-03-2023
Yorumlar