Yasak Elma Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Bu sezon 6. Sezonuyla ekranlara gelecek olan Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma’nın yeni sezon fragmanı yayınlanmaya başlandı.

Fox Tv ekranlarının fenomen yapımlarından olan ve bu sezon 6. Sezonuyla seyirciyle buluşacak olan Medyapım imzalı Yasak Elma 6. Sezon için çekimlerine devam ediyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve beş sezon boyunca yayınlandığı pazartesi akşamlarının en çok seyredilen yapımları arasında yer alan Yasak elma bu sezon 6. Ve son sezonuyla ekranlara gelecek. Her sezon reytinglerde Fox Tv’nin en çok seyredilen yapımları arasında yer almayı başaran, güç, entrika, aşk ve para konularını ana tema olarak belirleyen dizinin bu sezonunda da yine aynı entrikalar devam edecek ve yine seyirci heyecanla diziyi seyredecek. Yeni sezon için çekimlerini sürdüren fenomen dizi Yasak Elma’nın 6. Sezon yayın tarihi henüz belli olmazken dizinin yeni sezon fragmanı da yayınlanmaya başlandı.

Yasak Elma Fragmanı Yayınlandı

İlk yayını 19 Mart 2018 Pazartesi akşamı seyirciyle buluşan ve o günden bugüne kadar Fox Tv ekranlarında yayınını sürdüren reytingi bol dizi yasak Elma 6. Sezonuna hazırlanıyor. Yeni katılan oyuncularla birlikte yeniden yeni hikayelerle seyirci karşısına çıkacak olan fenomen dizinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlanmaya başlandı. Yayınlanan fragman ilk andan itibaren büyük ilgi görürken fragmanda en dikkat çeken detay Yıldız’ın kucağında küçük bir kız çocuğunun olması oldu. Ayrıca dizinin ağır toplarından Doğan’ın hapishanede göründüğü fragman seyirciyi heyecanlandırdı. Her an her şeyin değişebileceği dizinin yeni bölümlerini merakla bekleyen seyirci ilk fragmandan oldukça etkilendi.

Yeni Oyuncular Katıldı

Öbür taraftan bir Yasak elma geleneği haline gelen dizinin ana kadrosunun değişmesi bu sezon yine yaşandı. Daha önce dizinin ana oyuncu kadrosunda yer alan pek çok isim diziyle hikaye gereği yollarını ayırmıştı. Bu oyuncuların yerine yeni hikaye ve yeni karakterler dizide yer alırken bu senede aynı durum yaşandı ve dizinin ana kadrosundan bazı oyuncularla yollar ayrıldı. Diziden ayrılan isimlerin yerine yapım şirketi hikayede yer alan yeni karakterler için oyuncu arayışına girdi ve yeni isimlerle anlaşmaya vardı. Dizinin 6. Ve final sezonunda dizinin ana kadrosuna katılan ünlü oyuncu Bekir Aksoy heyecan yarattı. Dizide engin karakterine hayat verecek olan Bekir Aksoy’un dizinin en entrika dolu karakteri olan Ender’le bir yakınlaşma içinde olacağı ve bir ilişki yaşayacağı öğrenildi.

14-09-2022
Yorumlar