Yargı dizisi nerede çekiliyor?

Yargı dizisi nerede çekiliyor? Kanal D ekranlarının yepyeni dizisi Yargı'nın çekim yeri merak ediliyor. Yargı dizisinin çekimleri nerede gerçekleştiriliyor?

İlk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Yargı dizisi yayın hayatına girdi. Uzun süredir merakla beklenen Yargı dizisi her pazar ekranlardaki yerini alacak. Yargı dizisi ile ilgili e çok merak edilenler arasında ise nerede çekildiği oldu. Peki Yargı dizisi nerede çekiliyor? İşte detaylar...

Yargı dizisi nerede çekiliyor?

Ay Yapım öncülüğünde ekranlara gelmeye başlayan Yargı dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Her Pazar yepyeni bölümleri ile yayınlanması planlanan Yargı dizisinin yapımcılığını Kerem Çatay üstlenmekte. Senaryosunda Sema Ergenekon'un yer aldığı Yargı'nın yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturmaktadır. Dram, polisiye konularını içeren projenin çekim yeri ise oldukça merk ediliyor.

Yargı diziisinin çekimleri İstanbul ilimizinden çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmekte. İstanbul'un birden fazla semtinde gerçekleştirilen çekimlerin daha çok Üsküdar ve Çağlayan Adliyesi'nde yer aldığını bilmekteyiz.

Yargı dizisi konusu

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yargı dizisinde, Adliye'de görevli avukatların hikayesini ele almaktadır. Adalet kavramını ve aile değerlerini ön planda tutan dizide Savcı Ilgaz ile avukat Ceylin'in hikayesi anlatılmaktadır. Meydana gelen bir cinayet vakası sonrasında karşı karşıya gelen bir avukat ve bir savcının sıradışı hikayesi. 

Yargı oyuncu kadrosu

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisi oyuncu kadrosunda, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Uğur Aslan, Pınar ÇAğlar Gençtürk, Ece Yüksel, Arda Anarat, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Cezmi Baskın, Ayşenli Şamlıoğlu ve Nergis Öztürk yer almaktadır.

Ceylin Erguvan (Pınar Deniz)

Babasının yaşadığı talihsiz olaylar sonrası isyankar bir kişiliğe bürünen Ceylin, oldukça inatçı ve başarılı bir avukattır. Adalet için elinden geleni ardına koymayacak bir kadın. Ailesine düşkün, en çokta kardeşi İnci'ye.

Savcı Ilgaz Kaya (Kaan Urgancıoğlu)

Kuralları ive dürüstlüğü ile tanınan Savcı Ilgaz, başarısı ile herkesin dilindedir. İşine düşkün, soğukkanlı ve mesafeli bir kişiliğe sahip bir savcı olan Ilgaz, ailesiyle ise tam aksine sevgi dolu neşeli bir yaşam sürmektedir. Doğa ile iç içe olmaktan huzur duymaktadır.

Yargı dizisi her Pazar yepyeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında sizlerle!

22-12-2021
Yorumlar