Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Yalnız Kurt ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtını sizler için hazırladık. Atv kanalının yeni dizisi Yalnız Kurt ile ilgili tüm gelişmeler.

Ekranlarının yepyeni dizisi Yalnız Kurt, seyircisi ile buluşmak için hazırlanıyor. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Yalnız Kurt dizisinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. Yayınlanan tanıtım fragmanı ile büyük ilgi toplayan Yalnız Kurt dizisinin Aralık ayında ilk bölümü ile ekranlara gelmesi bekleniyordu. Peki Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisinin senaryosunda  Murat Koca ve Alper Erze yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Çağatay Tosun oturmaktadır. Sinegraf öncülüğünde ekranlara getirilecek olan Yalnız Kurt, İstanbul'da çekilmektedir.

Yalnız Kurt ne zaman başlayacak?

Atv ekranlarında yayınlanması planlanan Yalnız Kurt dizisinin, Aralık ayında seyircisi ile buluşacağı öğrenilmişti. Ancak dizinin yayın tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Yeni yılın gelmesi ile birlikte, Yalnız Kurt adlı dizinin Ocak ayında yayın hayatına gireceği düşünülüyor.

Yalnız Kurt konusu

Golyat isminde bir küresel gücün , ülkeye karşı verdiği zararlar ve bu güç ile verilen mücadelenin hikayesi. 'Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur!' sözü ile tanıtım fragmanı yayınlanan Yalnız Kurt, Türkiye'nin yakın tarihini ele almaktadır. Ülkenin geçmişinde meydana gelen darbeleri, cinayetleri ve terör konularını içeren dizide acımasız bir mücadele yaşanmaktadır.

Yalnız Kurt oyuncu kadrosu

Başrollerini Cihan Ünal'ın üstlendiği Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Hasan Deniz Yaran, Murat Han, Deniz Evin, Polat Bilgin, Yaprak Medine ve Gökhan Soylu yer almaktadır.

Yalnız Kurt Cihan Ünal kimdir?

22 Ocak 1946 yılında dünyaya gelen oyuncu Cihan Ünal, Kastamonu doğumludur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı'nda tamamlayan oyuncu Cihan Ünal, 1971 yılında Damdaki Kemancı adlı film ile oyunculuğa adım atmıştır. O Kadın, Kalbimdeki Düşman, Söz, Bir Mucize Olsun, Şeytan, Gül ile Bülbül, Seni Kalbime Gömdüm, Seni Seviyorum, Kadın İsterse, Muhteşem Yüzyıl Kösem, gibi dizilerde rol almıştır.

Davut Bahadır karakteri;

Yalnız Kurt isimli kişinin en yakınıdır. Onun attığı her adımdan haberi vardır. Bir çok istihbarat ağı ile iş birliği yapan Davut Bahadır, oldukça güçlü ve işkolik bir kişidir.

27-12-2021
Yorumlar