Yalnız Kurt Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt, konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. İşte Yalnız Kurt dizisi ile ilgili tüm detaylar.

Sinegraf öncülüğünde ekranlara gelmeye hazırlanan Yalnız Kurt, çok yakında seyircisi ile buluşacak. Aksiyon türündeki Yalnız Kurt, yayınlanan tanıtım fragmanı ile büyük ilgi topladı. Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisinin senaryosunda Murat Koca ve Alper Erze yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Çağatay Tosun oturmaktadır. Aralık ayında ilk bölümü ile yayınlanması beklenen Yalnız Kurt dizisinin çekimleri İstanbul ilimizin çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmektedir. 

Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda, Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Hasan Deniz Yaran, Murat Han, Deniz Evin, Polat Bilgin, Yaprak Medine ve Gökhan Soylu gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Yalnız Kurt Konusu

Çok yakında yayın hayatına giriş yapması planlanan Yalnız Kurt, Golyat ile yaşanan mücadelenin hikayesini anlatmaktadır. Golyat ismindeki küresel bir gücün, ülkeye karşı verdiği zararları ve buna karşılık verilen mücadelenin aksiyon dolu hikayesi. 'Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur!' sözleri ile tanıtımı yapılan Yalnız Kurt, Türkiye'nin yakın tarihini ele alırken, geçmişte yaşanan darbeler, cinayetler ve terör konuları işlenecektir. Tüm bunların devamında suçlular ve masumların arasında yaşanan acımasız mücadele... İyi Seyirler

Yalnız Kurt oyuncu kadrosu

Hasan Denizyaran (Altay Kurtoğlu)

26 Masyıs 1993 tarihinde dünyaya gelen Hasan Denizyaran, İstanbul doğumludur. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünde tamamlayan Hasan Denizyaran, ilk olarak modellik yaparak iş hayatına atıldı. Daha sonra çeşitli reklam filmlerinde rol almaya başlayan oyuncu, ilk olarak 2016 yılında ekranlara gelmeye başlayan Hayat Sevince Güzel dizisinde Erkan karakteri ile rol almaya başlamıştır. Daha sonra Afilli Aşk, Elif, 4N1K, Sungurlar gibi projelerde yer almıştır. Basketbol ile yakından ilgilenen Hasan Denizyaran, günümüzde ise Yalnız Kurt dizisinde Altay karakterini canlandırmaktadır.

Altay Kurtoğlu karakteri;

Altay Kurtoğlu, küresel terör örgütleri ile mücadele etmektedir. Oldukça cesur bir kişiliğe sahiptir.

Cihan Ünal(Davut Bahadır)

22 Ocak 1946 yılında dünyaya gelen Cihan Ünal, Kastamonu doğumludur. Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı'nda tamamlayan oyuncu Cihan Ünal, oyunculuğa 1971 yılında rol aldığı Damdaki Kemancı adlı sinema filmi ile başlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda aldığı rol, diksiyon, mimik ve sahne eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda tiyatro anasanat dalı başkanı olmuştur. Sabiha Tarhan ile dünya evine giren Cihan Ünal, daha sonra Türkan Şoray ile evlenmiştir. Şeytan, Gül ile Bülbül, Seni Kalbime Gömdüm, Seni Seviyorum, Körebe, O Kadın, Kalbimdeki Düşman, Kadın İsterse, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Söz, Bir Mucize Olsun, Kafalar Karışık gibi projelerde yer almıştır.

Davut Bahadır karakteri;

Oldukça güçlü ve işine sadık bir kişilik olan Davut, birden fazla istihbarat ağı ile iş birliğindedir. Yalnız Kurt'un en yakınındaki kişidir.

Damla Colbay (Sare Türkmen)

114 Ocak 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu Damla Colbay, İzmir doğumludur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü'nde tamamlayan Damla Colbay, ilk olarak Kara Para Aşk dizisinde 'Demet' karakterini canlandırarak oyunculuğa adım atmıştır. İlk başrol karakteri 2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe adlı dizide İnci ismi ile üstlenmiştir. Ardından İçerde, Zengin ve Yoksul, Hekimoğlu gibi dizilerde rol alan Damla Colbay, günümüzde ise Yalnız Kurt dizisinde rol almaktadır.

Murat Han (Doğan Sakınma)

1 Mayıs 1975 yılında dünyaya gelen Murat Han, Ankara doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlayan Murat Han, Vicdan, Vazgeç Gönlüm, Ömre Bedel, Sensiz Olmaz, Eve Düşen Yıldırım, Sana Bir Sır Vereceğim, Savaşçı, Akif, Kervan, Hesaplaşma, Hatasız Kul Olmaz gibi projelerde rol almıştır.

25-11-2021
Yorumlar