Yalı Çapkını dizisinin sezon finali tarihi belli oldu

Sezon finaline yaklaşık dört bölüm kalmış olan Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yanı sıra Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu da oynuyor.

Seçim haftası cumhurbaşkanının 29 televizyon kanalındaki ortak programı sebebiyle yayınlanmayan Star TV’nin izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisi bu hafta hem Salı hem Cuma günü yayınlanarak Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atacak. Salı günü yayınlanan Yalı Çapkını 32. bölümü kendi günü olmamasına rağmen yine tüm gruplarda birinci olmayı başardı.

Yalı Çapkını dizisinin sezon finali tarihi belli oldu

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerinde oynadığı televizyonların başarılı dizisinin final tarihi belli oldu. OGM Pctures’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor. Senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı romantik dram tarzındaki Yalı Çapkını dizisi Star TV’de  16 Haziran 2023 Cuma saat 20.00’deki bölümüyle sezon finali yapacak.

Yalı Çapkını’nın yeni sezondaki bölümleri ne zaman başlayacak?

Sezon finaline yaklaşık dört bölüm kalmış olan Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yanı sıra Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi oyuncular da rol alıyor. Star Tv yönetimi Yalı Çapkını dizisinin reytinglerinden oldukça memnun olduğu için bir dönem daha dizinin devamı yönünde karar alındı.  Dizinin önümüzdeki sezon bölümlerinin eylül ayında başlaması planlanıyor.

Dizinin son bölümlerdeki hikayesi nasıl?

Yalı Çapkını dizisinin son bölümlerinde yeni oyuncular dahil oldu. Muhammed Cangören, Saffet Ağa, Baran Bölükbaşı, Tarık, Bilge Can Göker, Nazan karakterleri ile diziye dahil olduktan sonra diziye hareket ve heyecan geldi. Ferit ve Seyran’ın boşanmalarını ardından Tarık Syran ile evlenmek istiyor. Zaten Seyran’ın ablası Sunayı Tarık’ın abisi Saffet’e istenmişti. Esasen aynı anda iki torununu evlendirmek hatta bu arada kendisi de Hattuş Hala’ya talip olmak istese  de evdeki hesap çarşıya uymaz. Tam Suna ile Saffet evlenecekken Ferit ve can arkadaşı Abidin yaparlar yapacaklarını ve düğünden Suna’yı ve Seyran’ı kaçırırlar. Dizi hızla sezon finaline doğru ilerlerken bakalım izleyiciyi hangi sürprizler bekliyor olacak?

17-05-2023
Yorumlar