Üç Kız Kardeş’in Mustafa Korman’ı Eren Ören Kimdir?

Kanal D’nin en etkili dizilerinden ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde 2. Sezonda Mustafa Korman karakterine hayat verecek Eren Ören dahil oluyor. Eren Ören Kimdir?

İclal Aydın’ın ‘Üç Kız Kardeş’ adlı romanından uyarlama olan ve Kanal D’de geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Üç Kız Kardeş dizisi kanalın en etkili dizilerinden biri oldu. Süreç Film yapım şirketi tarafından yayınlanan dizinin yapımcılığını Ali ve İnci Gündoğdu ikilisi üstlendi. 22 Şubat 2022 tarihinde ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu Betül Yağsağan, Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor. Dizinin proje tasarımı İclal Aydın’a ait olan Üç Kız Kardeş dizisinin başrollerini İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven paylaşıyor. Balıkesir Ayvalık’ta çekimleri yapılan dizinin konusu ise, Ayvalık’ın eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüş hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu… Bu mutlu ailenin üç kızından en büyüğünün evlendirilmesi ile kızın ve ailenin başından geçen olayları konu ediniyor. Dram ve romantik komedi türündeki Üç Kız Kardeş dizisi ilk sezonu ile 16 bölüm ekrana geldi ve 14 Haziran Salı akşamı yayınlanan 16. Bölüm ile sezon finali yaptı. 2. Sezon için hazırlıklara başlayan diziye flaş bir isim dahil oldu. Üç Kız Kardeş’in Mustafa Korman’ı Eren Ören kimdir? Merak ediliyor. İşte merak edilen soruların yanıtları haberimizde…

 

Üç Kız Kardeş Dizisi ‘Mustafa Korman’ Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisine, geçtiğimiz sezon Kardeşlerim dizisinde rol alan dizide Kaan karakterine hayat veren Eren Ören dahil oldu. Yeni sezonda ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde rol alacak Eren Ören ‘Mustafa Korman’ karakteri ile izleyici karşısına çıkacak ve bütün dengeleri değiştirecek.

Mustafa Korman, dizide rol alan Berker Güven’in (Somer Korman)’ın kardeşi, acımasız kayınalide Rüçhan (Veda Yurtsever)’in yurt dışında yaşayan küçük oğlu rolü ile ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde Mustafa, annesi Rüçhan telefonda görüşerek diziye dahil olmuştu. Yakışıklı ve havalı 20’li yaşlarının ortasında olan Mustafa, Babası Özer’e karşı ciddi bir intikam duygusuna sahip olacak. Annesi Rüçhan’ın işine yarayacak, Mustafa’yı, Özer’e karşı bir silah gibi kullanacaktır. İlk sezonu ile büyük çıkış yapan Üç Kız Kardeş dizisi 2. Sezonda Mustafa Korman (Eren Ören)’ın da dahil olması ile büyük patlama yaşayacağa benziyor. 

 

Dizideki başrol oyuncuları ve karakterleri ise şöyle; İclal Aydın (Nesrin Kalender), Reha Özcan (Sadık Kalender), Özgü Kaya (Türkan Kalender Korman), Almila Ada (Dönüş Kalender), Melisa Berberoğlu (Derya Kalender), Berker Güven (Somer Korman), Eren Ören (Mustafa Korman), Veda Yurtsever (Rüçhan Korman), Tayfun Eraslan (Özer Korman)

Üç Kız Kardeş dizisi Eylül ayında ikinci sezonu ile Kanal D ekranlarında olacak. 2. Sezonda çok daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşabilmek için diziye yeni oyuncular dahil olacak. Diziye yeni oyuncuların katılması ile çok daha güçlü ve yoğun bir izleyici ilgisi bekleniyor.

 

Eren Ören Kimdir?

Sinema ve dizi oyuncusu olan Eren Ören 1998 İstanbul doğumludur. Üniversiteyi Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde bitirmiştir. Bee Menajerliğe bağlı bir oyuncudur.

24 yaşında olan Eren Ören sosyal medya fenomenliği ile tanınmaya başlamış, oyunculuk üzerine eğitimler alamaya devam ediyor. İlk televizyon deneyimini ise Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği ‘Eren’ karakteri ile yaşayan Eren Ören, Kırmızı Oda dizisinde ki oyunculuğu ile çok beğenilmiş ardından, Eren Ören’e Kardeşlerim dizisinden teklif gitmiştir. Kardeşlerim dizisinde ‘Kaan’ karakterine hayat veren oyuncu birçok kişi tarafından tanınmış ve dizilerin aranan ismi olmaya başlamıştır.

20-07-2022
Yorumlar