Salı dizileri | Salı günü yayın akışı

Salı dizileri neler? Salı günü TV kanallarının yayın akışı listesinde hangi diziler var? Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam var mı?

Salı dizileri neler? TV yayın akışı listelerinde bu akşam hangi diziler izleyiciyle buluşacak?

Televizyon kanallarının en büyük reyting kaynaklarından biri olan diziler her gün milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve izleniyor. Böyle olunca günlük yayınlanan dizi sayıları artıyor ve takip etmekte zorlaşıyor.24 Ocak 2023 Salı günü hangi kanalda hangi dizi yayınlanacak? Haftalık dizi programı sayfamız üzerinden önümüzdeki bir hafta boyunca yayınlanacak dizilerini takip edebilir, bu makalemiz üzerinden ise bugün yayınlanan dizileri takip edebilirsiniz.

SALI DİZİLERİ (24 OCAK 2023 SALI)

KANAL DİZİ ADI BÖLÜM SAAT

FOX

TAÇSIZ PRENSES 3 20:00
TRT 1

YÜREK ÇIKMAZI

12 20:00
KANAL D

ÜÇ KIZ KARDEŞ

36 20:00
STAR TV

GECENİN UCUNDA

17 20:00

ATV

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 18 20:00

SALI DİZİLERİ HANGİ KONUYU ELE ALIYOR?

Salı akşamı televizyon kanallarında yayınlanan dizilerin en çok seyredilenlerinin genel konusu şöyle.

Yürek Çıkmazı . Bölüm Fragmanı FragmanıYÜREK ÇIKMAZI
Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta'nın başrollerini üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin konusu şöyle; Kadın cinayetleri, alkolizm ve kişilik bozukluğu sorunlarına yakından değinecek dizide bir kadının hayatındaki tüm olumsuzluklara karşı çocuklarıyla birlikte hayatta kalma mücadelesi izleyiciye aktarılacak.

Üç Kız Kardeş 32. Bölüm Fragmanı FragmanıÜÇ KIZ KARDEŞ
Türkan, Dönüş ve Derya'nın hikayesi...

Sadık bey ve Nesrin hanımın birbirinden güzel üç kızı için kurduğu masallara konu olacak hayat, Türkan'ın evliliğiyle büyük bir sekteye uğrayacak. Ailenin etrafında kara bulutlar dolaşmaya başlarken artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından habersizlerdir.

Öte yandan Dönüş geçmişinden gelen büyük bir sırla kendisini büyük bir çıkmazda bulacak. Derya ise zor bir karar vermek zorunda kalacak ve verdiği kararla kendisini dönüşü olmayan bir yolda bulacak.

Sadık ve Nesrin ise üzerlerine titrediği kızlarını bu çıkmazların içersinden çıkarabilmek için ellerinden geleni yapacak.

GECENİN UCUNDA
Peride Celal'in 'yazdığım en güzel aşk romanı' olarak tanımladığı 'Gecenin Ucunda' romanından uyarlanan dizi Macide'nin öyküsünü konu ediliyor.

Monoton hayatından sıkılan Macide, çevresinde gelişen olayları kendisine işaret sayarak yeni bir hayatın kapısını aralamaya başlar. Ankara'dan İstanbul'a taşınma kararı alır. Hikayesi de burada başlar. Bugüne kadar hep başkalarını iyileştirme peşine düşen Macide artık kendisi için birşeyler yapması gerektiğini farkındadır. İstanbul'da TNR Holding'in Ceo'su Kazım Işık'la yolları kesişir. Daha önce hiç tanık olmadığı dünyanın içinde kendisini bulur...

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM
Ağabeyinin intikamını almak için ailesinden, kimliğinden ve çocuklarından kopan adamın hikayesi...

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk'ün ağabeyi sabotaja kurban gider ve hayatını kaybeder. Devlet için çalışan abisinin intikamını almak için herşeyden vazgeçmeye hazırdır. Ailesinin güvenliği ve devletin bekası için yapılan plan doğrultusunda öldü gösterilir ve bambaşka bir ülkede bambaşka bir kimlikle yeni bir hayata başlangıç yapar. Yurtdışında da ülkesi adına çalışmaya devam eder. Devam eden bir operasyonda yaralanır ve Türk doktor Firuze ile yolları kesişir. Eşini ve çocuklarını özlese de Cezayir'in artık yeni hayatına devam etmesi gerekmektedir. Firuze'ye yeniden aşık olur ve yeni bir aile kurar. Bir süre sonra deşifre olur ve tekrar İstanbul'a tekrar dönmesi gerekir.

Cezayir döndüğünde ne yıllarca mezarında dua eden ailesi ne de İstanbul bıraktığı gibi değildir...

BİR PERİ MASALI
Bir Peri Masalı konusunda, Zeynep'in (Alina Boz) yoksul hayatını geride bırakarak kolay yoldan zengin hayata sahip olmaya çalışmasını konu alıyor.

Zeynep, karşısına çıkan bir çanta dolusu parayla hayatını yeniden inşa etmeye çalışacak. İstanbul'un zengin ailelerinden biri olan Köksal ailesinin içine bir şekilde girmeyi başaracak. Peki yeni hayatı gerçekten de Zeynep'in tüm isteklerini karşılayabilecek mi?

24-01-2023
Yorumlar