Salı dizileri neler? Salı yayın akışında hangi diziler var?

Televizyon ekranlarında salı akşamı hangi diziler var? Seyirci Salı günü hangi dizileri seyredebilir ve alternatifleri neler? İşte cevabı!

Televizyon kanallarında Salı dizleri neler? Salı akşamı ekranları başına geçen seyirciler hangi dizileri izlemekte ya da seyircileri ekrana çekmek için kanallar hangi yapımları Salı akşamları yayın akışına koymaktadır. Hemen her gün bir dizisini yayın akışan koyan ve seyirciyi kendi ekranına çekmeye çalışan televizyon kanalları Salı akşamında da yine en çok izlenen kanal olabilmek için dizilerine güvenmektedir. Peki Salı akşamları televizyonların yayın akışında hangi diziler yer almaktadır. İşte Salı akşamı televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan televizyon dizileri.

11 Ocak 2022 Salı Akşamı Televizyonlarda Hangi Diziler Var?

KANAL           PROGRAM/BÖLÜM                                                                   SAAT

TRT 1             MASUMLAR APARTMANI / 54. BÖLÜM (YENİ)                         20.00

FOX TV          EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY / YENİ BÖLÜM 18 OCAK          20.00

 ATV               DESTAN / YENİ BÖLÜM 18 OCAK                                             20.00

Salı Akşamı Yayınlanan Dizilerin Konusu Ne?

Salı akşamı televizyon kanallarında yayınlanan dizilerin en çok seyredilenlerinin genel konusu şöyle.

Masumlar Apartmanı Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkan Masumlar apartmanı gerçek yaşanmış bir hikayeden yola çıkılarak hazırlanmaktadır. Dizide bir evde yaşayan ve katıntıları, korkuları olan bir ailenin yaşadıkları ve hayatla olan mücadeleleri ve ayakta kalmak için verdikleri çabalar anlatılmaktadır. Safiye, Gülben ve Han aynı evde hemen hemen aynı takıntılarla yaşamaktadırlar ve çevreleriyle ilişkileri oldukça sınırlıdır. Bu ilişkiyi geliştirme çabaları ise türlü olaylara sebep olmaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey Konusu

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra, annesi ve kız kardeşi İstanbul’un tanınmış kişilerinin avukatlığını yapmaktadır. Birçok sebeplerle Azra’ya gelen danışanlar Azra’dan yardım isterken Azra ve ailesi de türlü sorunlarla uğraşmaktadır. Babaları uzun yıllar önce onları terk etmiştir ve geri döndüğünde her şey yeniden başlayacaktır. Avukat Azra boşanma avukatıdır ama ne yazık ki onun da eşiyle türlü sorunları vardır ve onlar da boşanma aşamasındadırlar. Evlilik Hakkında her Şey evlilik ve sorunlarına dair her şeyi içinde barındıran bir dizidir.

Destan Konusu

Bu sezon Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve Bozdağ Film tarafından hazırlanan dönem dizisi Destan Salı akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından biri olarak dikkatleri çekiyor. Dizi Orta Asya’nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han’ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Ak Kız’la, yine Gök sarayında Korkut Han’ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında yaşanan destansı aşkı, bozkırda verilen ölümüne mücadeleyi ve hayatta kalmak için nelerle mücadele edildiğini anlatmaktadır.

09-01-2022
Yorumlar