Perşembe dizileri neler? Perşembe yayın akışında hangi diziler var?

Televizyonlarda perşembe akşamı hangi diziler ekrana gelecek? Kanallar yeni bölüm mü tekrar mı yayınlayacak? İşte televizyon ekranlarında perşembe dizi tarifesi

Perşembe akşamları televizyon kanalları için tam anlamıyla büyük bir mücadelenin verildiği ve seyirciyi kendi ekranına çekmek için elinden gelenin yapıldığı bir gün olarak dikkatleri çekiyor. Tam anlamıyla kıran kırana bir reyting mücadelesinin verildiği bugünde, Show Tv, Fox Tv, TRT 1, Star Tv ve Atv en çok seyredilen kanal olmak için çalışmaktadır. İzleyicilerde perşembe akşamları hangi dizilerin yayınlanacağını öğrenmek için kanalların yayın akışlarını ve yayınlanacak dizileri araştırıyor. Sizler için perşembe akşamları hangi dizilerin olduğunu ve yayınlanacak dizilerin konusunu derledik.

13 OCAK PERŞEMBE HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL

PROGRAM / BÖLÜM

SAAT
TRT 1

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI (YENİ BÖLÜM 20 OCAK)

-
FOX

MAHKUM (YENİ BÖLÜM 20 OCAK)

-
ATV

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (YENİ BÖLÜM 20 OCAK)

-
KANAL D

CAMDAKİ KIZ (YENİ BÖLÜM 20 OCAK)

-

PERŞEMBE DİZİLERİ KONULARI NE?

Televizyon kanallarında perşembe akşamı hangi diziler var ve bu diziler neler? Seyirci hangi diziler için ekran başlına geçecek? İşte Perşembe gününün dizi ekranı!

Mahkum Konusu

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan Mahkum uyarlama bir dizi olarak ekrana geliyor. Bir savcının hayatını anlatan dizi ilk bölümlerde oldukça beğenildi. Dizide her türlü suçun üstüne pervasızca giden Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut işlenen bir cinayet üzerine davayı sorgulamaya başlar. Ancak cinayeti işleyen kişi Türkiye’nin en tanınmış ve güçlü ailesinin oğludur. Savcı Fırat olayı araştırmaya başlayınca başına olmadık işler gelir ve kendisini bir gün hapishanede bulur. Buraya nasıl ve neden geldiğini bilmemektedir. Hafızası bir gelip bir gitmektedir. Ancak ona isnat edilen suç eşini ve kızını öldürmektir. Savcı Fırat masum olduğunu kanıtlamak için zamana karşı bir mücadeleye başlar.

Barbaros Akdeniz’in Kılıcı

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan sezonun yeni dizilerinden Akdeniz’in Kılıcı Barbaros bir dönem dizisi olarak ekrana geliyor. Dizi Akdeniz ve çevresinde ölümüne bir mücadele veren ve Midilli’de yaşayan dört kardeşin her türlü tehlikeye göğüs gererek yükselmeleri, Akdeniz’i bir Türk Gölü haline getirmek için çabalamaları ve denizlerin fatihi olmalarını anlatıyor. İshak, Hızır, Oruç ve İlyas’ın Barbaros kardeşlere dönüşme hikayesinin anlatıldığı dizi görkemli sahneleri ve prodüksiyonuyla dikkatleri çekiyor. 

Bir Zamanlar Çukurova

Atv ekranlarında uzun zamandır seyirciyle buluşan ve her sezon kanalın en çok seyredilen dizilerinden olan Bir zamanlar Çukurova bir dönem dizisi olarak ekrana geliyor. Çukurova bölgesinde özellikle Adana’da yaşanan bir hikayeyi anlatan dizide, aşk, entrika, kavga, aksiyon ve gerilim eksik olmuyor. Bir ailenin bölgede verdiği yaşam mücadelesi dönemin Türkiye’sine de ışık tutuyor.

10-01-2022
Yorumlar