Pazartesi dizileri neler? Pazartesi yayın akışında hangi diziler var?

Pazartesi günü televizyon ekranlarında hangi diziler var? Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak dizler saat kaçta, kaçıncı bölümle ekranda olacak? İşte cevabı!

Pazartesi dizleri neler? Televizyon ekranlarında yayınlanan dizileri izlemek isteyen izleyiciler için Pazartesi Dizleri Neler araştırdık ve listeledik. İzleyiciler kanallarda pazartesi akşamları hangi dizlerin olduğunu öğrenmek için kanalların web sitelerini ya da internet haber sitelerinden televizyon yayın akışlarını araştırıyor. İzleyicilerin akşamlarını en iyi değerlendirmek ve keyifli bir vakit geçirmek için yaptıkları bu araştırmalarda onlara yardımcı olmak için biz de pazartesi günü televizyonların yayın akışında hangi dizler var ve saat kaçta derledik. TRT 1, Fox Tv, Kanal D, Star Tv, Atv ve Tv 8’in dizi yayın akışında hangi yapımlar var ve kaçıncı bölümleriyle ekrana geliyor. İşte pazartesi akşamı televizyon kanallarında yer alan diziler.

10 Ocak 2022 Pazartesi Akşamı Televizyonlarda Hangi Diziler Var?

KANAL              PROGRAM / BÖLÜM                                                         SAAT

TRT 1                ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU/9. BÖLÜM (YENİ)         20.00

SHOW TV         ÜÇ KURUŞ / YENİ BÖLÜM 17 OCAK                                 20.00

ATV                   KALP YARASI / YENİ BÖLÜM 17 OCAK                             20.00

FOX TV             YASAK ELMA / 126. BÖLÜM (YENİ)                                   20.00

Pazartesi Akşamı Yayınlanan Dizilerin Konusu Ne?

Pazartesi akşamı televizyon kanallarında yayınlanan dizilerin en çok seyredilenlerinin genel konusu şöyle.

Alparslan Büyük Selçuklu Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve dönem dizisi olarak ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Akli Film tarafından hazırlanıyor. Dizi geçen sezon aynı kanalda yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’nun devam dizisi olarak nitelendirilse de hikaye olarak geriye dönük bir işleyiş hakim. Alparslan Büyük Selçuklu’da Anadolu’nun kapılarına kadar dayanan ve henüz yeni kurulan Büyük Selçuklu Devleti’nde yaşananlar, taht mücadeleleri, devletin komşularıyla ilişkileri ve en önemlisi Çağrı Bey’in oğlu Melik Alparslan’ın hayatından önemli kesitler ele alınıyor. Alparslan’ın ülkesi için verdiği mücadele, aşkı, kararları ve kahramanlıkları dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Yasak Elma Konusu

Med Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan Yasak Elma seyircinin pazartesi akşamları ilgiyle izlediği dizilerden. Yasak Elma beş sezondur ekranda olmasına rağmen hala en çok seyredilen yapımlardan biri. Dizide bir holding etrafında birleşen karakterlerin birbiriyle olan güç, iktidar, para, aşk ve entrika hikayeleri ele alınıyor. Hemen her sezon yenilenen kadrosuyla ve hemen hemen aynı kalan hikayesiyle Yasak Elma Pazartesi akşamlarının favori dizilerinden biri.

Üç Kuruş Konusu

Show Tv ekranlarında bu sezon başlayan Üç Kuruş görkemli kadrosuyla oldukça ilgi çeken dizilerden biri. Dizi genel olarak bir mahallede yaşanan olaylara odaklansa özellikle mafya, polis ve katil üçgeninde yaşanan ve tüm mahallede yaşayan karakterleri yakından ilgilendiren konuları ele alıyor.

08-01-2022
Yorumlar