Pazar dizileri neler? Pazar yayın akışlarında hangi diziler var?

Milyonlarca kişi tarafından izlenen kanalların Pazar dizileri neler? Yayın akışlarına göre Pazar akşamı hangi diziler var?

Arama motorlarında "bu akşam hangi diziler var" şeklinde aramalar yapan seyirciler Pazar dizileri neler öğrenmek istiyor. Hafta sonu gelince büyük bir kitle ekran başında olacak. Haliyle Pazar günü hangi diziler var diye merak edenler için Pazar tv yayın akışları bu sayfada. 

22 Ocak Pazar akşamında Kanal D, TRT 1, FOX TV, TV8, Star TV ve ATV kanalların yayın akışı listelerinde hangi dizilerin yer aldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. 

22 OCAK 2023 PAZAR AKŞAMI HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL PROGRAM / BÖLÜM SAAT
ATV GÜZEL GÜNLER 11. BÖLÜM 20:00
TRT 1 TEŞKİLAT 62. BÖLÜM 20:00
KANAL D YARGI 51. BÖLÜM 20:00

PAZAR DİZİLERİ NELER? HANGİ DİZİDE HANGİ KONU İŞLENİYOR?

Yargı konusu

Her şey çöp konteynırında bulunan bir kadın cesediyle başlar. Tüm işaretler Savcı Ilgaz'ın ailesini göstermektedir. Ilgaz'ın kardeşi Çınar, cinayetin baş süphelisi olarak görünmektedir. Ilgaz, kardeşini kurtarabilmek için iyi bir avukat arayışındayken karşısına Ceylin çıkar. İşinde oldukça başarılı olmasına karşın kişisel özellikleriyle davayı zora sokmaya oldukça müsait biridir. Başta onu bu işe dahil etme fikrine sıcak bakmaz. Sonrasında ise Ceylin ve Ilgaz'ın yolları bir şekilde kesişir ve her adımlarını birlikte atmak zorunda kalırlar. Çıktıkları bu yol yıllardır gizlenen sırlarla doludur.

Teşkilat konusu

SİHA'ların yapımını üstlenen mühendisler bir terör saldırısında hayatını kaybeder. Daha sonra anlaşılır ki amaç SİHA bilgilerini ele geçirmektir. Araştırmalar sonucundu işin ucunda yabancı istihbara servisleri olduğu ve bilgilerin ellerine geçtiği öğrenilir. MİT ise bu konuyu çözüme ulaştırması için çok özel bir tim kurar. Saldırıyı kimin düzenlediğini tam olarak öğrenmek için tehlikeden tehlikeye girerler.

22-01-2023
Yorumlar