Pazar dizileri neler? Pazar yayın akışlarında hangi diziler var?

Milyonlarca kişi tarafından izlenen kanalların Pazar dizileri neler? Yayın akışlarına göre Pazar akşamı hangi diziler var?

Arama motorlarında "bu akşam hangi diziler var" şeklinde aramalar yapan seyirciler Pazar dizileri neler öğrenmek istiyor. Hafta sonu gelince büyük bir kitle ekran başında olacak. Haliyle Pazar günü hangi diziler var diye merak edenler için Pazar tv yayın akışları bu sayfada. 

30 Ocak Pazar akşamında Kanal D, TRT 1, FOX TV, TV8, Star TV ve ATV kanalların yayın akışı listelerinde hangi dizilerin yer aldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Bu Pazar akşamında Tozkoparan İskender, Yargı, Elkızı, Teşkilat ve Survivor All Star yayınlanacak. Günün ekrana gelecek dizileri ve bu dizilerle ilgili bilgiler de sizlerle.

30 OCAK 2022 PAZAR AKŞAMI HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL PROGRAM / BÖLÜM SAAT
TRT 1 TOZKOPARAN İSKENDER 37. BÖLÜM 17:00
TRT 1 TEŞKİLAT 32. BÖLÜM 20:00
KANAL D YARGI 18. BÖLÜM 20:00
FOX TV ELKIZI 13. BÖLÜM (FİNAL) 20:00
TV8 SURVIVOR ALL STAR 12. BÖLÜM 20:00

PAZAR DİZİLERİ NELER? HANGİ DİZİDE HANGİ KONU İŞLENİYOR?

Yargı konusu

Her şey çöp konteynırında bulunan bir kadın cesediyle başlar. Tüm işaretler Savcı Ilgaz'ın ailesini göstermektedir. Ilgaz'ın kardeşi Çınar, cinayetin baş süphelisi olarak görünmektedir. Ilgaz, kardeşini kurtarabilmek için iyi bir avukat arayışındayken karşısına Ceylin çıkar. İşinde oldukça başarılı olmasına karşın kişisel özellikleriyle davayı zora sokmaya oldukça müsait biridir. Başta onu bu işe dahil etme fikrine sıcak bakmaz. Sonrasında ise Ceylin ve Ilgaz'ın yolları bir şekilde kesişir ve her adımlarını birlikte atmak zorunda kalırlar. Çıktıkları bu yol yıllardır gizlenen sırlarla doludur.

Teşkilat konusu

SİHA'ların yapımını üstlenen mühendisler bir terör saldırısında hayatını kaybeder. Daha sonra anlaşılır ki amaç SİHA bilgilerini ele geçirmektir. Araştırmalar sonucundu işin ucunda yabancı istihbara servisleri olduğu ve bilgilerin ellerine geçtiği öğrenilir. MİT ise bu konuyu çözüme ulaştırması için çok özel bir tim kurar. Saldırıyı kimin düzenlediğini tam olarak öğrenmek için tehlikeden tehlikeye girerler.

Tozkoparan İskender konusu

12 yaşındaki ve çok özel yeteneklerle bezeli olan kemankeş İskender, 2020 yılında hapsolur. Ne kadar istese de kendi zamanına dönmeyi başaramaz. Kendisi ile birlikte baş düşmanı Giovanni de peşinden gelmiştir. Salih ve Fikri'nin yardımıyla İskender, Giovanni ile mücadeleden mücadeleye girişir.

08-01-2022
Yorumlar