Oktay Kaynarca'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz açıklaması

Atv'nin fenomen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca dizinin akıbeti hakkında sorulan soruyu yanıtladı.

6 sezondur ATV ekranında izleyiciyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin akıbeti merak ediliyor. 26 Ekim Salı akşamı yeni sezonunun ekrana gelmesini bekleyen izleyiciler 'Baba Parası' isimli Türk Filminin yayınlandığını gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşamıştı. Dizinin son dakika yayıncı kuruluşun yayın akışı listesinden çıkarılması ve izleyiciye hiç bir açıklama yapılmaması sosyal medyada büyük tepkilere yol açmıştı. Dizide Hızır karakterine hayat veren Oktay Kaynarca dizi hakkında merak edilen sorulara bir mekandan çıkarken yanıt verdi...

"BEN BİR ŞEY BİLMİYORUM, ONLARA SORUN!"

Oktay Kaynarca 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayından kaldırılıyor mu?' sorularına "Bakın arkadaşlar; siz konu hakkında bir şey bilmiyorsanız ben de bilmiyorum. Konunun muhatabı ben olsam size çoktan açıklardım. Bu soruyu lütfen onlara sorun. Ben bir şey bilmiyorum." açıklamasında bulundu.

"3-4 GÜN İÇİNDE PROBLEM ÇÖZÜLEBİLİR"

Konuyla ilgili açıklama yapan başarılı gazeteci Ali Eyüpoğlu ise "3-4 gün içerisinde çözümlenileceği konusunda bir istihbarat var. Aksi takdirde bu dizi başka bir kanala geçemez, geçer ise hukuki süreç başlar. Türkiye'de benzeri olmayan bir yapılanma var bu dizide. Orada hem oyuncular mağdur hem de milyonlarca dizi fanatiği mağdur" açıklamasında bulunmuştu.

İLYAS REİS DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanında Ozan Akbaba'nın hayat verdiği 'İlyas' karakterinin Alparslan'la pusuya düşürüldüğü ve çıkan çatışmada öldürüldüğü gösterilmişti.

Dizi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de 'İlyas Reis'in diziden ayrılıp ayrılmadığıydı. Oktay Kaynarca kendisine sorulan 'İlyas Reis' hakkındaki sorular karşısında sessizliğini korudu.

Ozan Akbaba'nın Exxen'de yayınlanacak olan 'Kovala' isimli dizide başrol oynayacak olması sosyal medyada çıkan 'İlyas reis diziden ayrıldı' iddialarını güçlendirmiş olsa da, hem fragmanda hem de dizi oyuncularının konu hakkında net bir bilgi açıklama yapmaması yeni sezonu daha merak edilebilir duruma getirebilmek için kullanılmış olabileceği durumunu güçlendiriyor.

30-10-2021
Yorumlar