O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel bölümüne katılacak ünlüler belli oldu

Televizyon ekranlarının yılbaşı programları belli olmaya başladı. Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının konukları belli oldu.

Tv 8 ekranları yeni yıl programı için her yıl olduğu gibi bu yıl da O ses Türkiye yarışma programının özel bölümünü ekrana taşıyacak. Her yıl düzenlenen ve artık seyircinin bildiği ve beklemeye başladığı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı bu yılda 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece ekrana gelecek. Tv 8 ekranlarında yayınlanacak programa bu sefer yarışmacı olarak şarkı söyleyen adaylar değil, birbirinden ünlü oyuncu, şarkıcı, komedyen katılacak. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından özel olarak seçilen ve yılbaşı özel gecesi için ekrana çıkacak ünlü isimler arasında, usta oyuncular Talat Bulut ve Kerem Alışık da yer alıyor. İşte Tv 8 ekranlarının yılbaşı özel programına katılacak birbirinden ünlü isimler ve programa ilişkin detaylar.

O Ses Türkiye’ye Kimler Katılıyor?

2022’yi 2023’e bağlayan 31 Aralık gecesi Tv 8 ekranlarında özel bölümüyle ekrana gelecek olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programına katılacak ünlü isimlerden oluşan yarışmacılar belli oldu. Artık Tv 8 ekranlarında bir geleneğe dönüşen programda jüri üyelerini sahne performanslarıyla döndürmeye çalışacak ünlü isimler daha sonra ise kendileri, gösterdikleri performansa dönen jüri üyelerinden istediklerini seçecekler. 2022’nin son gecesi ve 2023’n ilk gününde ekrana gelecek programa katılacak ünlü isimleri arasında,

·         Talat Bulut

·         Kerem Alışık

·         Ebru Şahin

·         Onur Buldu

·         Alina Boz

·         Melis Sezen

·         Cemre Baysel

·         Selin Şekerci

·         Nilsu Berfin Aktaş

·         Büşra Pekin ve

·         Aslıhan Malbora yer alıyor.

Ayrıca yarışmada ünlü isimler Danla Biliç ve Cemal Şan stüdyodaki konuklara ve ekran başındaki seyirciye en güzel şarkılarını seslendirecek. Yarışmaya Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti ise, Çift Terapisi adlı özel gösterileriyle destek verecek.

Jüride Değişiklik Yaşandı

Tv 8 ekranlarında her yıl 31 Aralık gecesi özel olarak hazırlanan ve ekrana gelen seyircinin heyecanla ve merakla izlediği O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında son dakika jüri değişikliği yaşandı. Programın dört kişiden oluşan jüri koltuğunun sahiplerinden biri olan Beyazıt Öztürk’ün bu sene programın Jüri üyeleri arasında yer almayacağı öğrenildi. Beyazıt Öztürk’ün yerine ise programın jüri üyelerinden olan şarkıcı Murat Boz’un katılacağı ve jüri koltuğuna oturacağı öğrenildi. Bu duruma göre O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programının jürileri ise, Murat Boz, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş ve Seda Sayan isimlerinden oluşuyor.

23-12-2022
Yorumlar