O Kız Dizisi Oyuncu Kadrosunda Hangi İsimler Var?

Kanal D’nin yeni sezon dizisi Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları’nın başrolünü paylaştığı ‘O Kız’ dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler var?

Yapımını Focus Film’in üstlendiği yakında Kanal D ekranlarında başlayacak kanalın yeni sezon dizisi ‘O Kız’ güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları’nın yer aldığı dizi şimdiden izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Yazlık dizilerin peş peşe sona ermeleri ile Eylül ayı itibariyle yeni sezon dizileri ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Okumaları biten diziler sete çıkıyor. Yakında yayın tarihleri de açıklanması beklenirken, dizi sezonun başlıycak olması izleyiciler içinde yeni sezonda hangi diziler var? o dizilerin kadrolarında hangi isimler var? merak edilip araştırılıyor. O Kız dizisi de merak edilen diziler arasında yerini aldı. İlgi çekici konusu ve ünlü isimlerin yer alması ile yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan O kız dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Fragmanı izleyenler dizinin reytinglerinin yüksek olacağını şimdiden ön görebiliyor. Fragmanda Erken Petekkaya’nın kızı rolünde yer alan Dilin Döğer ile sahnesi yer alıyor. Duygu yüklü o sahne izleyenlerin içine işliyor. Yayın tarihi henüz belli olmayan dizinin yakında başlayacağı duyurusu yapıldı. Peki, O Kız dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Hangi isim hangi karakteri canlandırıyor? İşte dizinin detayları ve oyuncu kadrosu…

‘O Kız’ Dizisi Yakında Kanal D Ekranlarında...

Focus Film imzalı, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu, senayosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız dizisi yakında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Dizi ve filmlerin aranan ismi Erkan Petekkaya O Kız dizisinde bir babayı canlandıracak ve dizide Kadir karakteri ile yer alacak. Dilin Döğer’in Zeynep adında rol aldığı Kadir’in kızını oynadığı dizide Kadir, sağlık problemleri olan zihinsel engelli bir babadır. Dizide bir sosyal medya fenomeninin hikayesi konu edilirken, ekranlara şaşırtıcı bir karakter ile gelecek olan usta oyuncu Erkan Petekkaya, dizide 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığına sahip birine hayat verecek. 5 yaşındaki çocuğun algısı ile algıladığı hayat ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.    

O Kız Dizisinin Oyuncu Kadorsunda Kimler Var?

O Kız dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Dilin Döğer ve Cengiz Orhonlu rol alırken, dizinin oyuncu kadrosunda Macit Koper, Ahmet Mekin, Asiye Dinçsoy, Orhan Kılıç, Ayten Uncuoğlu, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk, Ece Efe, Göktuğ Yıldırım, Cem Kurtoğlu, Deniz Bakacak, Mustafa Konak, Nehir Gökdemir ve Zeynep Sönmez yer alıyor.

O Kız Dizisinin Oyuncu ve Karakterleri


Erkan Petekkaya (Kadir)Sezin Akbaşoğulları (Sitare)Dilin Döğer (Zeynep)Cengiz Orhonlu (Ozan)Macit Koper (İsmail)


Ahmet MekinAsiye Dinçsoy (Türkan)Orhan Kılıç (Fevzi)Ayten Uncuoğlu (Fatma)Münire Apaydın (Nimet)


Cem Kurtoğlu (Arkın)


Ilgın Çakır (Mine)


Melih Selçuk (Salih)


Ece Efe (İpek)


Göktuğ Yıldırım (Mustafa)


Deniz Bakacak (Seda)


Mustafa Konak (Yusuf)


Nehir Gökdemir (Esma)


Zeynep Sönmez (Seher) 

13-08-2022
Yorumlar