Mezarlık 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’te geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve Birce Akalay ile Olgun Toker’in başrolünde yer aldığı Mezarlık dizisinin 2. Sezonu ne zaman yayınlanacak?

Türkiye’de de yayın yapan ve aynı zamanda dünyanın en çok aboneye sahip internet yayın platformu Netflix son zamanlarda Türkiye pazarına özel bir önem vermeye başladı. Zaten halihazırda Türkiye’de en çok aboneye sahip dijital yayın kanalı olan Netflix özelikle 14 Haziran’da Türkiye’de yayına başlayan Disney Plus’ın iddialı ve yoğun kampanyası ve birbirinden ünlü isimlerle anlaşmaya varmasıyla yeni bir atağa kalktı. Var olan abonelerini Disney Plus’a kaptırmak istemeyen Netflix bunun için yerli içeriklerin sayısını artırmaya ve yeni yerli içerikleri seyirciyle buluşturmaya başladı. Şu ana kadar oldukça iddialı dizi ve filmleri Türk seyircisiyle buluşturan yayıncı kanal Netflix geçtiğimiz aylarda 4 bölümden oluşan Mezarlık adlı yerli içerik dizisini seyirciyle buluşturmuştu. Oldukça dikkat çekici bir konuya sahip olan polisiye dizi Mezarlık’ın yayınlanan 4 bölümü seyirci tarafından oldukça beğenilmiş ve ikinci sezonun hazırlanması için onay çıkmıştı.

Mezarlık 2. Sezon Ne Zaman?

ANS Prodüction ve Evrensel Film ortaklığında hazırlanan ve Netflix’te yayınlanan Mezarlık adlı polisiye dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı seyirci tarafından merak edilmeye devam ediliyor. İlk sezonu 4 bölümden oluşan ve Birce Akalay ile Olgun Toker’i başrolünde buluşturan Mezarlık dizisinin 2. Sezonunun ne zaman olacağı ve yayına ne zaman gireceği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Abdullah Oğuz tarafından yönetilen dizide, kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem’in cinayet vakalarına yaklaşma tarzı ve en önemlisi bu vakalardan çok Komiser Önem’in etrafındaki erkeklerin önyargılı düşüncelerini kırmaya çalışması anlatmaktadır.

Mezarlık Oyuncuları Kimler?

Gerilim – Polisiye türünde ele alınan ve ANS Prodüction ile Evrensel Film ortaklığında hazırlanan Mezarlık dizisinin ilk sezonu büyük ilgi görmüştü. 2. Sezonu heyecanla beklenen dizide bölümlük oyuncuların yanı sıra devamlı oyuncular da yer alıyor. Dizinin başrolünde Komiser Önem Özülkü karakterinde ünlü ve başarılı oyuncu Birce Akalay ile yine Komiser Serdar Ata karakterinde Olgun Toker yer alıyor. Dizide yer alan oyuncular arasında ayrıca

  • Birce Akalay
  • Olgun Toker
  • Şehsuvar Aktaş
  • Hakan Meriçliler
  • Berna Öztürk
  • Sezgin Uzunbekiroğlu
  • Cem Sürgit
  • Baran Güler
  • Elif Sevinç ve
  • Oben Onur bulunmaktadır.
31-07-2022
Yorumlar