Mahkum Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Mahkum dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. Çok yakında yayınlanması beklenen Fox tv dizisi Mahkum konusu ve oyuncu kadrosu.

Fox tv ekranlarının MF yapım imzalı dizisi Mahkum, çok yakında seyircisi ile buluşacak. Aksiyon ve Dram konularını içeren türk televizyon dizisi Mahkum, yayınlanan tanıtım fragmanı ile ilgi odağı oldu. Yapımcılığını Fatih Aksoy'un üstlendiği Mahkum dizisi senaryosunda ise Uğraş Güneş yer almaktadır. Mahkum dizisi yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturmaktadır. Dizi severlerin merakla beklediği Mahkum dizisi ile ilgili tüm detayları sizler için araştırdık.

Sıra dışı hikayesi ile izleyenleri hayran bırakacak olan Mahkum dizisinin reytingleri alt üst etmesi bekleniyor. Başrollerini Onur Tuna, Hande Erçel, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın paylaştığı Mahkum dizisinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmektedir. Innocent Defendant dizisinden uyarlanarak ekranlara taşınacak olan Mahkum dizisinin konusu, oyuncu kadrosu gibi tüm ayrıntılar sizlerle.

Mahkum Konusu

Cumhuriyet Savcısı Fırat'ın dramatik hikayesi... Savcı Fırat Bulut, bir sabah cezaevinde hücrede ölümü beklerken uyanır. Tamamen hafızasını yitiren ve hiçbir şey hatırlamayan Fırat Bulut, eşini ve kızını öldürmekten yargılandığını öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Kendisine karşılık düzenlenen bu oyundan nasıl çıkacağını bilmeyen Fırat, her geçen gün daha da çıkmaza düşer. Bir türlü yaşadıklarını hatırlayamayan Fırat için idam kararı verilir. Peki Fırat, masum olduğunu nasıl kanıtlayacak? Acımasız bir komplo ile ölüme terkedilecek olan Savcı Fırat'ın hikayesi...

Mahkum Oyuncu Kadrosu ve Karakterler

Başrollerini Onur Tuna, Hande Erçel, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova'nın paylaştığı Fox tv dizisi Mahkum oyuncu kadrosunda, Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay yer almaktadır.

Onur Tuna (Fırat Bulut)

2 Temmuz 1985 yılında dünyaya gelen Onur Tuna, Çanakkale doğumludur. Türk sinema ve televizyon dizisi oyuncusu olan Onur Tuna, eğitimini Ege Üniversitesi Devlet Musikisi Konservatuvarı'nda ses eğitimi alarak tamamlamıştır. İlk olarak Bir Küçük Eylül Meselesi adlı dizide Atıl karakterine hayat vererek oyunculuğa adım atmıştır. Ağır Romantik, Benden Ne Olur, Hayat Devam Ediyor, Huzur Sokağı, Filinta, Cesur Yürek, Yasak Elma, Mucize Doktor gibi dizilerde rol almıştır. Günmüzde ise Mahkum dizisinde Fırat Bulut karakterini canlandırmaktadır.

Fırat Bulut karakteri;

İstanbul Savcısı Fırat Bulut, bir sabah uyandığında kendisini hücrede bulur. Karısını ve kızını öldürmekle suçlanan Fırat Bulut, yaşananlara dair en ufak bir şey hatırlamamaktadır. İdam kararı ile hayatının en zor günlerini geçiren Fırat Bulut, öte yandan yaşadıklarını anlamlandıramaz.

Alara Bozbey (Zeynep)

7 Aralık 1986 yılında dünyaya gelen Alara Bozbey, Litvanya doğumludur. Küçük yaştan itibaren oyunculuk ile ilgilinen Alara Bozbey, Yabancı Damat dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Arka Sokaklar, Evimin Erkeği, Hepsi 1, Adanalı, Prenses Perfinya, Süper Ajan K9, Karadağlar, Benim İçin Üzülme, Gamsız Hayat ve Dolunay dizilerinde rol almıştır. Günümüzde ise Mahkum dizisinde rol almaktadır.

Zeynep karakteri; İstanbul başsavcısı Fırat Bulut'un eşi. Güzel ve alımlı brir kadındır. Kızı ile birlikte faili meçhul bir şekilde öldürülmüştür.

Seray Kaya (Avukat)

4 Şubat 1991 yılında dünyaya gelen Seray Kaya, İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde aldığı eğitimin ardından 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Huzur Sokağı adlı dizide rol almaya başlamıştır. Evli ve Öfkeli, Rengarenk, Kocamın Ailesi ve Mahkum dizilerinde rol almıştır.

Avukat karakteri; Seray Kaya, Mahkum dizisinde avukat karakterini canlandırmaktadır.

15-11-2021
Yorumlar