Mahkum dizisi nerede çekiliyor?

Mahkum dizisi nerede çekiliyor? sorusunun yanıtı belli oldu. Fox tv ekranlarının yeni dizisi Mahkum ile ilgili tüm detaylar.

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Mahkum, her Salı yeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Eşsiz hikayei ile izleyenleri hayran bırakan dizi Mahkum'un çekimlerinin nerede yapıldığı ise merak konusu oldu. Peki Mahkum dizisi nerede çekiliyor? İşte detaylar.

Mahkum dizisi nerede çekiliyor?

MF Yapım öncülüğünde ekranlara gelmeye başlayan Mahkum dizisi geçtiğimiz hafta ikinci bölümü ile yayınlandı. Yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun üstendiği Mahkum'un senaryosunda ise Uğraş Güneş yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu  Aksiyon ve dram konularını içeren Mahkum'un nerede çekildii ise çok merak edildi.

Mahkum dizisi, İstanbul'un Beşiktaş ve Galata gibi çeşitli semtlerinde çekilmektedir.

Mahkum dizisi konusu

İstanbul Adliyesi'nde görev yapan cumhuriyet savcısı Fırat'ın hikayesi. Eşi ve kızı ile ile mutlu bir yaşam süren Fırat, başına geleceklerden habersizdir. Fırat'ın eşi Zeynep ve 5 yaşındaki kızı Nazlı esrarengiz bir şekilde öldürülür. Peki Zeynep ile Nazlı gerçekten öldü mü? Fırat ise bir sabah kendisini cezaevinde tutuklu olarak bulur. Eşini ve kızını öldürmekle suçlanan Fırat, 4 ay öncesine ve o geceye dair hiçbir şey hatırlamaz. Müebbet cezasına çarptırılan Fırat'ın tek kurtuluşu geçmişi hatırlamaktır. Ancak kızının doğum gününü kutladıkları geceye dair hafızasını kaybeden Fırat'a komplo mu kuruldu? Barış Yesarilerin evinde öldürülen kızın davasını araştıran Fırat, tuzağa mı düştü? Fırat masumiyetini ispatlamak için ne yapacak?

Mahkum dizisi uyarlama mı?

14 Aralık Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlayan Mahkum dizisinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Mahkum dizisi 2017 yılında yayınlanmaya başlayan Innocent Defendant dizisiden uyarlanmıştır.

Mahkum oyuncu kadrosu

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu'nun paylaştığı Fox tv dizisi Mahkum oyuncu kadrosunda, Bülent Düzgünoğlu, Hakan Sarılmış, Nihal Koldaş, Mehmet Ulay, Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercanlı, Alya Sude Mazak ve İlker Yağız Uysal yer almaktadır.

Mahkum, yepyeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında sizlerle!

20-12-2021
Yorumlar