Kırmızı Kamyon dizisinin yayın tarihi belli oldu

Farklı konusu ve yayınlanan tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Show TV'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un yayın tarihi belli oldu.

10. Ev Yapım tarafından Show TV için hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinin yayın tarihi belli oldu. Senaryosuyla Türk tv ekranlarında bir ilke imza atmaya hazırlanan Kırmızı Kamyon dizisinin 31 Mart Çarşamba akşamı ilk bölümüyle Show TV ekranında izleyiciyle buluşacağı öğrenildi.

Kırmızı Kamyon 1. bölüm fragmanı ve yayınlanan tanıtımlarıyla izleyicinin beğenisini kazanmayı başarırken reytinglerde başarılı olup olamayacağı da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.  Çarşamba akşamları ekrana gelmeye hazırlanan dizi Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Masumiyet dizileriyle reytinglerde mücadele edecek.

KIRMIZI KAMYON KONUSU

Meriç Demiray ve Özgi Özcan'ın kaleminden çıkan Kırmızı Kamyon dizisi 'Kahramanların Hikayesi' sloganıyla dikkatleri üzerine topluyor. Türkiye'de daha önce denenmemiş senaryosuyla dikkat çeken dizi 'Kahramanların Hikayesi' sloganıyla ekrana gelecek. Can kurtarmak uğruna kendi canlarını riske atan kahraman itfaiyecilerin yaşadıkları hikayeler dizide işlenecek. Alevlerin ortasında nefeslere ulaşmaya çalışan kahraman itfaiyecilerin birbirlerine olan bağlılıkları izleyiciye aktarılırken, dizide dram ve aksiyon eşzamanlı işlenecek.

KIRMIZI KAMYON OYUNCU KADROSU

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda bir araya getiriyor.

KIRMIZI KAMYON 1. BÖLÜM FRAGMANI

24-03-2021
Yorumlar