Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül’de ekranlarda

Yayınlanan son tanıtım filmi 4 milyon izlenmeyi geçen Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül Pazar günü izleyicisi ile beraber olacak.

Kirli Sepeti dizisinin ilginç konusu nedir? Kirli Sepeti dizisi karakterleri kim? Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Dizinin yapımını hangi şirket üstleniyor? Dizinin yönetmen koltuğunda oturan isim kim? Dizinin son yayınlanan fragmanı kaç izlenmeye ulaştı? Kirli Sepeti dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımzın içeriğinde. İşte detaylar ….

Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül’de ekranlarda

Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Fox TV’nin yeni sezonda merakla beklenen dizisi Kirli Sepeti’nin ekranlara çıkacağı tarih belli oldu. Yayınlanan son tanıtım filmi 4 milyon izlenmeyi geçen Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül Pazar günü izleyicisi ile beraber olacak. Oyuncu kadrosu ve gizem dolu öykü örgüsü ile izleyenlere ekran başında heyecanlı anlar geçirmesine neden olacak Kirli Sepeti dizisinin yapımını Med Yapım üstleniyor.

Dizinin karakterleri ve oyuncu kadrosu 

İlginç hikayesi ile seyircilerin merakla beklediği Kirli Sepeti dizisinin karakterleri ve bu karakterlere hayat veren oyuncu kadrosu şu şekilde sıralanıyor;Medine ( Cansu Tosun ),  Aylin ( Melisa Döngel ),  Hayriye ( Ceren Moray ),  Songül ( Ayça Bingöl ), Kahraman ( Serkay Tütüncü ), Yasemin ( Bestemsu Özdemir ), Feyyaz ( Serhat Kılıç ), Murat ( Halil İbrahim Ceylan ), Nergis ( Billur Melis Koç ), İlkgün ( Aleyna Özgeçen ), Canan ( Devrim Yakut ), Kenan ( Fehmi Karaaslan ), Şermin ( Nihan Doğa ), Meryem ( Şeyda Merve Kölük ).

Kirli Sepeti dizisinin konusu

İstanbulun lüks muhitlerinden birisinde, butik bir şirin sitede çalışan hizmetliler ve onların işverenlerinin iç içe geçmiş ilginç öykülerini, aşağıdakiler ve yukarıdakiler arasındaki çok büyük uçurumu konu edinen dramatik, kriminal aile dizisinde, yalanların, sırların, aşkların, dayanışmaları ve bütün bunlara rağmen sırt sırta vermiş üç güçlü kadının bazen güldüren, bazen ağlatan hikayesi ile Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül Pazar günü saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile bir araya gelecek. İstanbul’da çok manzaralar eşliğinde çekilen dizide şirin bir sitede yaşanan bir ölüm herkesin hayatının seyrini farklı bir şekilde değiştiriyor. 

12-09-2023
Yorumlar