Kardeşlerim Dizisinin Şevval’i Nihan Büyükağaç Kimdir?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim’in 3. sezon oyuncu kadrosuna flaş bir isim dahil oldu. Kardeşlerim dizisinin Şevval’i Nihan Büyükağaç kimdir?

Yapımı NG Medya imzalı, ATV’nin çok izlenen dizilerinden ‘Kardeşlerim’in 3. sezon çekimleri başlıyor. İlk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan, 2 sezon 56 bölümdür ekrana gelen dizinin yapımcılığını Nazlı Heptürk, Uğur Türkmen, Gökhan Erkal üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otururken, Öykü ve sanaryosunu Gül Abus Semerci üstleniyor. Ayrıca senaryosunu Melis Veziroğlu Yılmaz ve Mert Meriçli kaleme alıyor. Celil Nalçakan (Akif Atakul), Fadik Sevin Atasoy (Şengül Aslan), Cüneyt Mete (Orhan Eren) başrollerinde yer aldığı gençlik dizisinin oyuncu kardosunda ayrıca Yiğit Koçak (Ömer Eren), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren), Ahu Yağtu (Suzan Ercan), Onur Seyit Yaran (Doruk Atakul), Cihan Şimşek (Oğulcan Eren), Melis Minkari (Aybike Eren), Recep Usta (Berk Özkaya), Seda Kırımlıoğlu (İnci), Aylin Akpınar (Emel Eren), Simge Selçuk (Nebahat Şen)’in rol alıyor. Dizide aşk ve ağır bir dram işlenen dizide anne ve babalarını kaybetmelerinin ardından hayatın karşılarına çıkardığı tüm sorunların üstesinden birlikte gelmeye çalışan, her şeye rağmen kopmayıp birbirlerinden güç alan dört kardeşin yaşadıkları zorlukları ve aşklarını konu alıyor. Acıklı bir senaryoyu ekranlara taşıyan yeni sezonunda hangi oyuncuların diziye devam edeceği merak konusu oldu. Yakında 3. sezonu ile ekranlara gelecek Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı. O isimlerden biri de Nihan Büyükağaç oldu. Dizide Şevval karakterine hayat verecek Nihan Büyükağaç kimdir? Nereli, kaç yaşında, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Kardeşlerim Dizisinin Şevval’i Kimdir?

Atv’nin 3. sezonu ile ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisinin kadrosuna 3 yeni isim dahil oldu. Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz), Nihan Büyükağaç (Şevval) ve BKM’nin Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularından Ecem Sena Bayır dahil oldu.

Kardeşlerim dizisinde gayrimeşru olarak dünyaya gelen ve verdiği büyük mücadeleyle dikkat çeken Ömer Eren’in (Yiğit Koçak) babasına hayat verecek isim başarılı oyuncu Kaan Çakır olurken, Şevval karakterine ise Nihan Büyükağaç oynayacak. Kardeşlerim dizisinde Nihan Büyükağaç Ömer’in üvey annesine hayat verecek. Şevval, yeni sezonda Ömer’in en büyük düşmanlarından biri olacak.

Nihan Büyükağaç Kimdir? Nihan Büyükağaç Nereli, Kaç Yaşında?

Nereli: İstanbul

Yaşı: 41

Burcu: Terazi

Boyu: 1.72

Nihan Büyükağaç 28 Eylül 1981 İstanbul doğumlu, tiyatro, dizi ve film oyuncusudur. Üniversiteyi Ankara üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde okumuş, tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında Fırtına adlı dizi ile oyunculuğa başlamış, dizide Tamara’yı canlandırdı. İlk sinema filmi ise 2009’da Yusuf Kurçenli’nin yönettiği Yüreğine Sor filmi ile oldu.

Nihan Büyükağaç 2022 yılında Murat Şentürk ile evlendi. Kendisinin bir çocuğu bulunuyor.

Nihan Büyükağaç Dizi ve Filmleri

2006 – Fırtına (Tamara)

2007 – Senden Başka (Emel)

2008 – Derdest (Aysun Tezcan)

2008 – Sınıf

2009 – Ayrılık: Askta ve Savasta Filistin (Mina)

2009 – Ayrılık 2 (Mina)

2010 – Yer Gök Aşk

2010 – Yüreğine Sor (Feriye) / Film

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Gülşah Hatun)

2013 – Sevdaluk (Fatma)

2014 – Gönül İşleri (Alev)

2016 – Gecenin Kraliçesi (Emine Bulut)

2016 – Cesur ve Güzel (Adalet Soyozlu)

2016 – Oflu Hoca’nın Şifresi 2 (Asiye) / Film

2018 – Bir Umut Yeter (Nihan)

2019 – Canevim (Feryal Tanbay)

2019 – Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Bahar)

2021 – Seni Çok Bekledim (Sibel)

2021 – Her Şeye Rağmen (Sevim) /Film

2021 – Ada Masalı (Selma)
23-08-2022
Yorumlar