Kanal 7’nin Emanet Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Kanal 7 ekranlarının başrollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceylan’ın paylaştığı sevilen günlük yapımı Emanet dizisi 3. Yeni sezonda da devam edecek mi?

Karamel Yapım şirketi tarafından çekilen Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet yeni sezonda devam edecek mi? merak ediliyor. 4 Temmuz Pazartesi günü 146. Sezon finali ile ekranlara gelen Emanet dizisi, Kanal 7’nin günlük dram ve romantik türünde dizisi olup sürükleyici hikayesi ile 2 sezon 416 bölüm ekranlara geldi. Başrollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceylan’ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Nazmiye Yılmaz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ile Serkan Mut oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Vedat Aydın ile Koray Ocak üstlenirken senaryosunu ise Başak Yazı Odası kaleme alıyor. Dizide, Yaman Kırımlı adında zengin ve karizmatik iş adamı ile mütevazi bir hayata sahip masum ve güzel olan Seher Kerimoğlu’nun hikayesi konu ediliyor. Hem Yaman hem de Seher ailesini kaybeden ve kendilerinden başka bir yakını olmayan yeğenleri Yusuf'u emanet olarak görmektedir. Yaman geçmişte zor günler yaşamış, annesi 3 kardeş olan Yaman ve 2 abisini bir adamla kaçarak terk eder ve babası bu durumdan dolayı kendini intihar eder. Yaman annesini affedemezken, babasını da asla unutamaz. Annesinden dolayı kadınlara güvenemeyen ve onlardan nefret eden Yaman, yeğeni Yusuf’u da acımasız ve güçlü biri olarak yetiştirmek ister ancak Seher de yeğeni Yusuf’u almak ve kendi istediği gibi yetiştirmek ister. Seher ile Yaman arasında bu konuda büyük bir mücadele başlar. Bir gün Yaman’ın vurulacağı bir anda Seher kurşunların önüne atlar ve Yaman’ı kurtarır. Aynı şekil bir gün de Seher ölecekken Yaman onu kurtarır. İkisinin bu durumu zamanla aşka dönüşür. Yaman kadınlara karşı olan bu tabularını Seher’i tanıdıkça yıkar ve ondan zamanla hoşlanır ve bu hoşlantı güçlü bir sevgiye dönüşür. Ancak bu ilişkiye birçok kişi engel oluşturur, buna rağmen aşkları güven ve sadakat içinde süren Yaman ve Seher’in dramatik aşk hikayesi günlük dizi olarak ekranlara taşınıyor. Emanet dizisi 2. Sezon ne zaman bitecek? Emanet dizisi final mi yapıyor? Emanet dizisi bitiyor mu? Yeni sezonda devam edecek mi? 3. Sezon var mı? İşte tüm merak edilenler…

Emanet Dizisi Bitiyor Mu?

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen günlük dizisi Emanet bitiyor mu? Merak ediliyor. İzleyicinin severek izlediği dizi başrolünde yer alan ‘Seher’ karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu’nun sezon içerisinde yapımcı ile yaşadığı problemden kaynaklı diziyi terk etmesi üzerine sorun yaşanmıştı. Bu sorun Emanet dizisinde çatırdamalara yol açtı ve dizi bitiyor mu? Sorusunu gündeme getirdi.

Hikayesi ve sözleşmesi devam eden oyuncu Sıla Türkoğlu’nun 3. sezonda yer almak istemediğini yapımcı şirkete bildirdiği, bu isteğinin şirket tarafından kabul edilmediği öğrenildi.

Emanet dizisinden Sıla Türkoğlu ayrılma kararı aldı ve sözleşmesinin hemen sonlandırılmasını istedi.

Karamel yapım şirketi, hikayesi devam ettiği için bu isteğini kabul etmeyince, kendisine mobbing uygulandığını söyleyen Sıla Türkoğlu avukatı vasıtasıyla sözleşmesinin uzatıldığını ve diziye devam etmek istemediğini açıkladı.  dizinin sezon finali çekimlerine katılmadı. 4 Temmuz’da yayınlanan sezon finali bölümü, Mart ayı sonunda çekilmiş ancak sezon finali bölümünde yer almayan Sıla Türkoğlu yerine dublör kullanılmıştı.

Emanet dizisi 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü 146. Bölüm ile sezon finali yaptı. Biteceği konuşulan dizinin bitmeyeceği öğrenildi.  

Emanet Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

İlk bölümü ile 7 Eylül 2020 tarihinde ekranlara gelen Emanet dizisi, 4 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan sezon finali bölümü ile sezon arası verdi. 146. Sezon finali bölümünde Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Seher karakteri ölerek diziye veda etti. Emanet dizisi yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

Başrolünde yer alan Seher karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu diziden ayrılırken, yapım şirketi dizinin yeni sezonuna onay verdi. Seher Türkoğlu’nun oynadığı Seher karakerinden vazgeçmeyen yapım şirketi. Sıla Türkoğlu’nun yerine yeni bir başrol oyuncusu bularak diziye kaldığı yerden yeni sezonda da devam edecek.

Emanet Dizisi 416. Bölüm Sezon Finali

Dizinin oyuncu kadrosunda, Halil İbrahim Ceylan (Yaman), Sıla Türkoğlu (Seher), Berat Rüzgar Özkan (Yusuf), Melih Özkaya, Gülderen Güler, Gülay Özdem, Tolga Pancaroğlu, Volkan Yıldırım, Derya Oğuz Ertün, Osman Aydın, Adnan Mehmet Ali Aslan, Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Binnaz Ekren, Zeynep Naz Eyüboğlu yer alıyordu.

Emanet Dizisi 3. Sezon Var Mı? Ne Zaman?

Emanet dizisi izlenme oranlarının iyi olmasından dolayı ve izleyicinin aydınlanmak istediği konuların aydınlatılmamış olması ve mutlu son görmek isteyen izleyiciyi mutlu son ile tatmin etmek adına dizinin devam etmesi gerekti. Bundan dolayı başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu yeni sezonda yer almayacak dahi olsa Emanet dizisinin 3. Sezonu olacak.

Seher ve Yaman sürekli kaos ve kargaşanın içinde kalarak birbirleriyle mutlu anlar paylaşamamaları, Seher’in hafıza kaybının ikilinin birbirine yakınlaşmasını engellemesi derken, izleyici tam bir aile mutluluğunu göremedi. Dizi final yapmadan izleyici mutlu son görmek istiyor. Gün yüzüne çıkmayan bir başka konu da Yaman ile Ali’nin kardeş olması.

Emanet dizisi 3. Sezonu 2022-2023 yılı Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında her gün saat 20.00 de izleyici ile buluşmaya devam edecek.

05-07-2022
Yorumlar