Hayat Bugün Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ve 03 Medya tarafından yabancı bir diziden uyarlanan Hayat Bugün dizisi nerede çekiliyor?

Yeni sezon başlarken bazı kanalların yeni dizileri henüz seyirciyle buluşmuş değil. Özellikle Show Tv bu konuda oldukça geç kalmış gibi görünüyor. Ancak belki de bu bilinçli bir karar ve kanal yönetimi stratejisini yeni dizilerini geç başlatmak üzerine kurmuştur. Kanalda birbirinden iddialı diziler yayına girmek için son hazırlıklarını yapıyor. Bu dizlerden biri de yabancı bir dizi olan New Amsterdam adlı diziden uyarlanan Hayat Bugün adlı dizi. 03 Medya tarafından hazırlıkları ve çekimleri devam eden dizi bir hastanede yaşanılan hikayeleri konu alacak. Daha önce hastane ve doktor dizilerine alışık olan televizyon seyircisi Hayat Bugün dizisini de heyecanla takip edecek gibi görünüyor. Hastane, hasta ve doktor temalı olan dizinin hazırlıkları sürerken seyirciler bütün merak ettikleri dizilerde olduğu gibi Hayat Bugün dizisinin de çekim mekanlarını merak ederek internet ortamında araştırmaya girişti. Peki Show Tv’nin yeni dizisi hayat Bugün nerede çekiliyor?

Hisar Önü Hastanesi Nerede?

03 Medya tarafından New Amsterdam adlı yabancı bir diziden Show Tv için uyarlanan Hayat Bugün dizisi çekimlerine başladı. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un görsel ve tarihi yönden cezbedici mekanlarının çekim mekanı olarak kullanıldığı dizide, Sarıyer, Beyoğlu, Üsküdar, Beykoz gibi yerler tercih ediliyor. Dizide yer alacak olan ana mekan Hisar Önü Hastanesi’nin de yine İstanbul’da olduğu öğrenilirken bu hastanenin bişr zamanlar özel bir hastane olan İstanbul Ekol hastanesi olduğu öğrenildi. Show Tv’nin hastane ve doktor odaklı yeni dizisinin ana mekanı olan Hisar Önü Hastanesi (İstanbul Ekol) şu sıralar yoğun bir şekilde set çalışanlarıyla dolu durumda. Bilindiği gibi daha önce de yayınlanan doktor merkezli diziler özel hastanelerde çekilmişti.

Hayat Bugün Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

03 Medya tarafından Show Tv için çekilmeye başlanılan ve yakında ekrana gelecek olan yeni dizi Hayat Bugün birbirinden ünlü oyunculardan oluşan bir casta sahip. Dizinin başrolünde Ulaş Tuna Astepe yer alırken dizinin diğer oyuncularını ise

-          Tansel Öngel

-          Şerif Erol

-          Hazar Ergüçlü ve

-          Hande Doğandemir oluşturuyor.

Hayat Bugün dizisinin senaryosunu Ayça üzüm ve Cansu Çoban kaleme alırken yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali oturuyor. Dizinin çok yakında Show Tv ekranlarında seyirciyle buluşması bekleniyor.

30-09-2022
Yorumlar