Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Pastel film imzalı Atv ekranlarının yeni yapımı ‘Gül Masalı’ dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisinin çekim yerleri merak ediliyor. İşte çekim yerleri…

Atv ekranlarının yeni dizisi Gül Masalı güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekerken, dizinin nerede çekildiğide izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yapımını Pastel filmin ve yapımcılığını  Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün  üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk’ün oturuyor. Proje tasarımını Soner Caner’in yaptığı dizinin senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor. Atv için çekilen Gül Masalı dizisinin başrollerini Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca paylaşıyor. Gülper Özdemir son olarak, bu yılın ikinci yarısında final yapan TRT’nin beğenilen tarihi ‘Kıbrıs Zafere Doğru’ dizisinin başrollerinden biri olarak karşımıza çıkmıştı. Dr. Ayşe İnan karakteri ile rol alan oyuncu izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Erdem Kaynarca ise, geçtiğimiz yıl Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı ‘Batu’ karakterine başarılı performansı ile hayat vermişti. İki başarılı oyuncu şimdi Gül Masalı dizisinde buluşuyor. Birlikte izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ikilinin başrol oynayacağı dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Peki, Gül Masalı dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisinin çekim mekanları nereler? Dizinin bölümleri hangi lokasyonlarda çekildi? İşte Gül Masalı dizisinin merak edilen çekim noktaları…

Gül Masalı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Nereler?

‘’Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir’’ sloganıyla çekilen ve Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı dizisi, Mayıs ayı içinde Isparta’da çekilmeye başladı.

Dizilerin birçoğunun İstanbul’da çekilmesine alışık olan izleyici, Gül Masalı dizisinin İstanbul dışında başka bir ilde çekileceğinin duyurulması ile daha da meraklandı. Gül Masalı dizisinin isminden de anlaşılacağı üzere güllerle ilgili olacağı tahmin edilen ve konusunun Isparta’da geçiyor olması sebebi ile Türkiye’nin Gül’ü ile meşhur şehri Isparta’da çekimler yapılıyor.  

Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca’nın ‘Gonca’ ve ‘Toprak’ rollerine hayat vereceği Gül Masalı dizisinin konusu, annesinin vefatıyla kendisine kalan miras sayesinde yaşayan ve geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın hikayesi ile Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın hikayesini konu alıyor.


Gül Masalı Dizisi Isparta’nın Neresinde Çekiliyor?

Bir dram dizisi olarak ekranlara gelecek olan Gül Masalı dizisinin seti Isparta’nın merkezinde çekiliyor.

Akdeniz bölgesinin turistik şehirlerinden olan, İstanbul’la arası 5 saat kadar süren ve uçakla 2 saatte varılan, ulaşımı uzak olmayan Isparta şehri, güllerin diyarı olarak kabul ediliyor. O gülleri ile gül kolonyası, kremleri vs üretilen turistlerin uğrak mekanı olan ve son yıllarda lavanta bahçeleri ile de meşhur olan doğa harikası bir ilimiz. Gül Masalı dizisinin çekimlerinin bir kısmı Isparta’nın çevre yerlerinde gerçekleşsede, büyük kısmı Isparta’nın merkezinde çekilecek.

Dizi zengin ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın başlıca rollerini paylaştığı dizide, Sarp Can Köroğlu, Arif Pişkin, Gülçin Hatıhan, Bülent Düzgünoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Sait Genay, Suat Sungur, Yağmur Başkurt, Tuğba Tutuğ, Mehmet Şeker, Turan Selçuk Yerlikaya, Murat Ercanlı, ve Serdem Paçal başlıca rolleri oynuyor.

21-05-2022
Yorumlar