EGO Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında yakında ekrana gelecek ve fragmanları yayınlanan Erkeğe Güven Olmaz dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları nerede?

Pastel Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Fox Tv ekranlarında tanıtımları yayınlanmaya başlayan ve kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizi Erkan Birgören ve Tuna Görgün tarafından kaleme alınıyor ve dizi Doğa can Anafarta tarafından yönetiliyor. Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın başrollerinde yer aldığı dizi son zamanlarda pek çok dizinin yaptığı gibi çekimlerine İstanbul dışında başka bir şehirde başladı. Aralık ayının ilk haftasında başlayan çekimler için Antalya’ya giden tüm ekip dizinin bölümlerinin çekimlerine başladı ve dizinin ilk bölümlerinin hikayesinin Antalya’da geçeceği öğrenildi. Peki EGO’nun çekimleri mekanları nereler ve dizi Antalya’da mı çekilmeye devam edecek? İşte seyircinin merak ettiği ve araştırdığı sorunun cevabı!

EGO Dizisi Nerede Çekiliyor - Çekim Mekanları Nereler?

Fox Tv ekranlarında yeni başlayacak olan ve Pastel Film tarafından hazırlanan yeni aşk – aldatma ve dram konulu dizi Erkeğe Güven Olmaz’ın fragmanları seyirciden büyük beğeni topladı. Aralık ayı başlarında çekim için Antalya’da set kuran ekip dizininin ilk birkaç bölüm çekimlerini bu kentte, tarihi ve doğal güzelliklerin ve özellikle de Antalya ile özdeşleşen mekanlarda yapıyor. İlerleyen bölümlerde pek çok dizinin yaptığı gibi İstanbul’a dönecek dizinin geri kalan bölümleri İstanbul’da gerçekleştirilecek. EGO, İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerinin ve hikaye gereği modern mekanlarının bulunduğu yerlerde çekilecek. Daha çok, Beşiktaş, Levent, Sarıyer, Üsküdar gibi ilçeleri ve buralarda bulunan semt ve sokakları çekim mekanı olarak kullanacak dizinin ana mekanlarına göre devamlı mekanlarının nereler olduğu ise ilerleyen bölümlerde belli olacak.

EGO Dizisi Konusu Ne?

Fox Tv’nin 2023 yılında yayın hayatına başlayacak yeni dizi Ego, Kadın, Dram ve aşk konularını ele alacak. Son dönemin dizilerinin ana teması olan kadın ve aldatmayı merkezine alan dizide, büyük bir aşk yaşayan Erhan ve Elif evlilik hayalleri kurmakta ve planlar yapmaktadırlar. Yakın bir zamanda evlenecek çiftin karşısına büyük bir sorun çıkar. Erhan ödemeyeceği kadar büyük bir borcun altına girmiştir ve bu durum çiftin geleceğini tehdit etmektedir. Bu durum karşısında çaresiz kalan Erhan’a patronu Sibel bir teklifle gelir ve bundan sonra Erhan, Elif ve Sibel’in hayatları tamamen değişir.

03-01-2023
Yorumlar