Ego Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İlginç, dikkat çekici bir hikayesi ve genç bir oyuncu kadrosuyla , Doğa Can Anafarta 'nın yönettiği Ego dizisi yakında Fox TV ‘de ekranlarda olacak

Ego (Erkeğe Güven Olmaz) Dizisi Yapımcısı, Yönetmeni Ve Senaristi

Pastel Film ‘den Efe İrvül ve Yaşar İrvül ‘ün  yapımcılığını üstlendiği Ego dizisinin yönetmeni Doğa Can Anafarta. Fox ‘un yeni dizisi Erkeğe Güven Olmaz (Ego) ‘nun senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Görgün ‘ün kaleme alıyor.

Ego Dizisi Konusu

Erhan (Alperen Duyma) ve Elif (Rüya Helin Demirbulut) nişanlıdırlar ve birbirlerini çok sevmektedirler. En büyük hayalleri yakın bir gelecekte evlenip mutlu bir yuva kurmaktır. Normal giden hayatları Erhan ‘ın kandırılarak çok büyük bir borç yükü ile altüst olur. Beraber gittikleri iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları adeta kabusa döner. Ödemeleri neredeyse imkansız olan bu borç yükü psikolojilerini de bozar. Erhan ‘ın patronu Sibel (Melisa Aslı Pamuk) Erhan ‘a bu borcu kapatmasına karşın ahlaksız bir teklifte bulunur. Bu teklif genç çiftin hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Oyuncu Kadrosu

Ego dizisi oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü

İlginç, dikkat çekici bir hikayesi ve genç bir oyuncu kadrosuyla Ego dizisi yakında Fox TV ‘de ekranlarda olacak.

EGO dizisi künye

Kanal: FOX

Yayın günü: Henüz belli değil

Dizinin özeti:   Büyük bir borca giren Erhan’ın  (Alperen Duymaz) kaderini patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif değiştirir.

Başrol oyuncuları:  Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Rüya Helin Demirbulut

Yönetmen:  Doğa Can Anafarta

Senaryo:  Erkan Birgören ve Tuna Görgün

Alperen Duymaz kimdir?

Alperen Duymaz, 1992 Ankara Mamak doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Duymaz,  Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa adım attı. Bodrum Masalı dizisiyle yıldızı parlayan  Alperen Duymaz, Çukur adlı dizide "Emrah Amir" karakterini canlandırdı..2019 yılında Çarpışma dizisinde rol alan Duymaz, 2020 yılında Show TV'de yayınlanan Zemheri adlı dizide "Ayaz" karakterini canlandırdı. Alperen Duymaz son olarak  FOX'ta yayınlanan Son Yaz adlı dizide oynadı.Alperen Duymaz, Direniş Karatay isimli filmde Kutay karakteri ile başrolde yer almıştır.Aktif olarak öğretmenlik yapan Kübra Kelkit ile evliliğini sonlandırmıştır.

 

04-01-2023
Yorumlar