Cumartesi dizileri neler? Cumartesi yayın akışlarında hangi diziler var?

Cumartesi günü hangi kanalda hangi dizi yayınlanıyor? Fox, Atv, TRT1, Kanal D, Star TV, Tv8 ve Show TV'de hangi diziler yayınlanıyor?

Cumartesi dizileri neler? Kanalların yayın akışlarını öğrenmek isteyen seyirciler arama motorlarındaki aramalarında "bu akşam hangi diziler var" ya da "Cumartesi hangi diziler var" gibi sorular soruyorlar. Tüm kanalların yayın akışlarını sizler için sayfanın hemen aşağısında listeledik. Öte yandan ekranda olacak dizilerin içeriği ve diğer bilgilere de imleci kaydırarak ulaşabilirsiniz. Seyirciler FOX TV, ATV, TRT 1, Kanal D, TV8 ve Star TV kanallarının yayın akışında yer alan dizileri merak ediyor.

2 ARALIK 2023 CUMARTESİ AKŞAMI DİZİLERİ HANGİLERİ?

KANALPROGRAM / BÖLÜMSAAT
TRT 1GÖNÜL DAĞI 116. BÖLÜM20:00
ATVKARDEŞLERİM 107.  BÖLÜM20:00
FOXADIM FARAH 23. BÖLÜM20:00

CUMARTESİ DİZİLERİ NELER? HANGİ DİZİDE HANGİ KONU İŞLENİYOR?

Gönül Dağı konusu

Ücra bir bozkır köyünde yaşayan Taner ve kuzenleri Veysel ile Ramazan'ı çocukluk yıllarından beri en çok heyecanlandıran konu bir şeyler icat etmektir. Bu bir çocukluk hevesi olarak kalmaz ve Taner önderliğindeki kuzenler özel bir kanada sahip uçak kanadı yapmayı başarırlar. Onların muzip koşuşturmacaları devam ederken küçük yaşta köyden ayrılan Dilek, jeoloji mühendisi olarak bir proje için köye geri döner. Taner yıllarca Dilek'e hisler beslemiş ama bir türlü ona açılma fırsatını bulamamış ve bu konuyla ilgili tek ağzını açamadan Dilek gitmiştir. Yıllar sonra karşısında Dilek'i gören Taner, aşkıyla yanıp tutuşur. Peki bu kez elinden kaçmadan Dilek'e ona olan hislerinden bahsedecek midir?

Kardeşlerim konusu

Birbirine sıkıca sarılan dört kardeş, başlarını gelen her felaketi bu birliktelikleri sayesinde bir şekilde def etmeyi başarırlar. Hayat onları yeni problemlerle sınamaya kalksa da bu birliktelikleri sayesinde hayata sıkı sıkı sarılmaya devam ederler.

Elkızı konusu

Ezo, mutlu bir aileye sahipken babası ve babaannesi bu mutluluğu bozmuştur. Annesi ve babası mutlu evliliklerinin keyfini sürerken babası başka bir kadına aşık olur. Babaannesi ise gelinini çok severken işler değişir. Ezo'nun annesi kapı dışarı edilir. Aradan yıllar geçer, Ezo büyür ve babasının bir yuvayı yıkarak kurduğu yeni yuvasını yerle bir etmek için intikam yemini eder. 

02-12-2023
Yorumlar