Cuma dizileri neler? Cuma yayın akışlarında hangi diziler var?

Cuma dizileri pek çokları tarafından merak ediliyor. TV yayın akışlarına göre bu akşam hangi diziler var? Cuma günü dizileri karşınızda.

Cuma dizileri hafta sonu öncesinde akşamını ekran başında değerlendirmeyi tercih edecek seyirciler tarafından izlenecek. Cuma günü hangi diziler var diye merak edenlerin sayısı bir hayli fazla. FOX TV, ATV, Kanal D, Star TV, TV8, TRT 1, Kanal 7 kanallarının yayınladığı Cuma tv yayın akışları doğrultusunda bu akşam hangi diziler var? 28 Ocak 2022 Cuma akşamı Yalnız Kurt, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar, Aziz, Kırmızı Oda, Kıbrıs Zafere Doğru, Kaderimin Oyunu dizileri ekranlarda olacak.

28 OCAK 2022 CUMA AKŞAMI HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL PROGRAM / BÖLÜM SAAT
ATV YALNIZ KURT 1. BÖLÜM 20:00
FOX TV AŞK MANTIK İNTİKAM 30. BÖLÜM 20:00
KANAL D ARKA SOKAKLAR 612. BÖLÜM 20:00
SHOW TV AZİZ 10. BÖLÜM 20:00
TV8 KIRMIZI ODA 58. BÖLÜM 20:00
STAR TV KADERİMİN OYUNU 6. BÖLÜM 20:00
TRT 1 KIBRIS ZAFERE DOĞRU 23. BÖLÜM 20:00

CUMA DİZİLERİ NELER? HANGİ DİZİDE HANGİ KONU İŞLENİYOR?

Aziz konusu

Fransız kontrolündeki Antakya'nın en ünlü ailesi olan Payidarlar şehrin tek halı üreticisi konumundadır. Ailenin oğlu ve sıradaki patronu Aziz (Murat Yıldırım), şehirde sözü geçen Fransız delege Pierre'in (Fırat Tanış) bir kadına saldıran oğlunu öldürür ve hayatı kabusa döner. Olayın arkasında kendisinin olduğu öğrenilirse sonu darağcı olacaktır. Aziz'in babası oğlunun canını kurtarmak için şehri terk etmesini ister. O da şehrini, ailesini, hayatının aşkı ve nişanlısı Dilruba'yı (Damla Sönmez) geride bırakır. İki yılını çöllerde geçirdikten sonra herkes onu öldü bilirken geri döner. Hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Babası ölmüş, işin başına amcası Galip (Ahmet Mümtaz Taylan) oturmuş ve Dilruba, Aziz'in amcasının oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlıdır artık. Kaybettiklerini geri kazanmak için uğraşan Aziz'in yolu Efnan'la (Simay Barlas) kesişir.

Kaderimin Oyunu konusu

Asiye (Öykü Karayel), kocası Cemal (Akın Akınözü) tarafından iki çocuğuyla terk edilmiştir. Çocukları için tek başına yaşam mücadelesi vermekte ve maddi zorluklar yaşasa da bir şekilde çocuklarının karnını doyurabilmektedir. Bir gün tacize uğrayan kızı, kendisini korumak için eline gelen bıçakla tacizciyi öldürür. Asiye olanların ardından çocuklarını da alarak yaşadıkları yerden ayrılır. Cebinde beş kuruş olmadan çıktıkları yolda karşılarına Mahir (Sarp Apak) çıkar. Mahir, Asiye'ye yardım elini uzatır. Arabada birlikte yol alırlarken kaza yapmalarının ardından Asiye gözlerini hastanede açar. Asiye, hala gözlerini açmayan Mahir'in ailesine kendisini karısı olarak tanıtmak zorunda kalır. Mahir'in evine gittiklerinde Asiye, Cemal ile karşılaşır. Asiye'yi terk ettikten sonra Cemal, varlıklı bir ailenin kızı olan Helin (Meriç Aral) ile evlenmiştir.

Aşk Mantık İntikam konusu

Esra ve Ozan, ayrılmış ve ayrılıklarının üzerinden yıllar geçmiştir. Daha önce pek de parlak bir maddi durumu olmayan Ozan, aradan geçen yıllarda giderek zenginleşmiş, büyük bir malvarlığına sahip olmuş, bambaşka bir sosyal çevrenin içerisine dahil olmuştur. Esra ise ayrılıkları esnasında neredeyse hala aynı yerdedir. Nihayet yıllar sonra yüz yüze gelirler. Ozan, ilk andan itibaren öfkesini belli eder. Öfkenin yanında büyük bir özlem de vardır. İkisi de her şeyin bittiğine kanaat getirdiği sırada kıvılcımlar ortaya çıkmaya başlar. Ancak Ozan, kendini geri çeker ve bir daha Esra ile görüşmek istemediğini dile getirir. Esra ise Ozan'ın şirketinin stajyer ilanını görünce planını devreye sokar. İş başvurusu yapar ama Ozan kabul etmez. Buna karşılık Esra da Ozan'ı kendisine aşık olmaktan korkmakla suçlar. Ozan ise onu haksız çıkarmak için Esra'yı işe alır. Böylece hikaye başlar.

06-01-2022
Yorumlar