Çöp Adam dizisi çekimleri başladı

Viran karakteri ile Derya Alabora ve Sarp rolü ile de Aytek Şayan Çöp Adam dizisinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular oldu.

Çöp Adam Dizisinin başrollerinde kim yer alıyor? Çöp Adam dizi yönetmeni kim? Çöp Adam dizisi oyuncuları ve karakterleri kim? Dizinin yeni senaryo ekibindeki isimler keimlerden oluşuyor? Diziye yeni dahi olan oyuncular ve karakterleri ne?  Dizi kimin eserinden televizyona uyarlandı? Çöp Adam dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımzın içeriğinde İşte detaylar ...

Çöp Adam dizisi çekimleri başladı

Star TV’nin iddialı dizilerinden olan Çöp Adam dizi çekimleri başladı. Geçen sezon istenilen reytng oranlarına erişemeyen dizi önce 6 oyuncusu ile yolları ayırdı ardından da senarist değişikliği gerçekleştirdi. Yeni senaryo ekibi Meriç Demiray, Volkan Sümbül, Okan Başar Bahar, Pınar Göktaş’tan oluşuyor. Giden oyuncular olduğu gibi yeni gelen oyuncularda göze çarpıyor. Viran karakteri ile Derya Alabora ve Sarp rolü ile de Aytek Şayan Çöp Adam dizisinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular oldu.  Yeni oyuncuların ekibe uyumunun ve hikaye örgüsünün nasıl gelişeceğinin merak konusu olduğu dizi önümüzdeki haftalarda ekrana çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi Gülseren Budayıcıoğlu uyarlaması

İpek’in(Ezgi Çelik) Tamer(Engin Altan Düzyatan) ve Peri’nin(Elçin Sangu) çocukları Devrim’i kaçırması ile dünyaları allak bullak olmuştur. Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi  Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden beyazcama uyarlandı. Çöp Adam dizisi büyük umutlar ile geçen sezon ekranlarda devam etti.

Dizinin oyuncuları ve karakterleri

Tam  olarak istenileni veremeyen dizi bu sene yeni oyuncular, yeni senaristler ve yeni bir atmosfer ile yeni sezona merhaba diyor. Bakalım bu sene durum nasıl olacak. Dünden bugüne Çöp adam dizisinde oynayan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde ; “Engin Altan Düzyatan (Tamer), Elçin Sangu (Peri), Sedef Avcı (Berrin), Gülizar Nisa Uray (Damla), Füsun Demirel (Aysel), Salih Kalyon (Bülent), Elçin Afacan (Meryem), Cankat Aydos (Yavuz), Hülya Şen (Nesrin), Şeyda Terzioğlu (Funda), Ali Yoğurtçuoğlu (Seko), Büşra Çam (Begüm), Eylül Ugan (Çoçuk Meryem), Sevgi Temel (Naz), Sinan Albayrak (Çocuk Tamer), Selen Domaç (Ahu), Fatih Koyunoğlu (Selim), Kerim Tuna Kaba, Fatih Serbest, Yiğit Sönmez, Çöp Adam Sarper, Fatih Koyunoğlu (Selim), Hira Koyuncuoğlu (Dilber), Tilbe Saran (Doktor İdil),   Lila Gürmen (Peri’nin Annesi), Ezgi ÇELİK (Elit).

06-09-2023
Yorumlar