Çirkin dizisi afişi yayınlandı

Çirkin dizisinde günümüzde toplumda kendilerinde yeterince yer verilmediğinden yakınan gençlere ve gençlerin yaşadığı değişim ve dönüşümlere ışık tutuluyor.

Çirkin dizisi hangi kanalda ekranlara merhaba diyecek? Çirkin dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler bulunuyor? Bir ara rafa  kaldırılması düşünülen Çirkin dizisi yerine hangi yapımlar gündeme geldi? Gündemde olan iki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Med Yapım bu sene Fox TV ekranlarında hangi dizileri yayımlayacak? Çirkin dizisi ve Med Yapım dizileri hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar …

Çirkin dizisi afişi yayınlandı

Yeni sezonda yeni başlayacak dizilerden Fox TV’nin Çirkin dizisinin teaser afişi görücüye çıktı. Oyuncu seçmeleri hala devam eden Çirkin dizisinde genç bir kızın yaşadığı etkileyici değişimi konu ediniliyor. Günümüzde toplumda kendilerinde yeterince yer verilmediğinden yakınan gençlere ve gençlerin yaşadığı değişim ve dönüşümlere ışık tutuluyor.  Hatta bir ara dizinin oyuncu kadrosu kurulamadığı için bir ara rafa kaldırıldığı dahi gündeme gelmişti. Çirkin dizisi yerine kod adı Kopuk olan ve gene kod adı Küçük Anne olan iki diziyi gündeme getirdiği kulislerde konuşulmuştu. Her iki dizi için cast çalışmaları devam ediyor.

Med Yapım boş durmuyor

Ayrıca Med Yapım Fox TV ekranlarında bu sezon Bambaşka Biri, Adım Farah, Yabani ve Hudutsuz Sevda dizilerini yayınlayacak. Ayrıca Kirli Sepeti için izlenme durumlarına göre kanalın boş bir gününde dizi yayınlanacak. Çekimleri Adana’da devam eden Çirkin dizisinin tanıtım afişi sosyal medyada büyük ilgi gördü. Dizinin yeni sezonda yayınlanan diziler arasında nasıl bir performans sergileyeceği büyük bir merak konusu oldu. Son zamanların en çok iş yapan şirketlerinden olan Med Yapım’ın bu dönemdeki işlerinin geleceğe nasıl yansıyacağı da ayrı bir merak konusu…

Dizi afişi nasıl?

Çirkin dizi afişinde ilk göze çarpan sapsarı buğdaylar ve dolu dolu başakları. Buğday tarlasının ortasında bir genç kız göze çarpıyor. Ve kızın gözlerine güneş ışıkları vurmuş durumda. Kızın üzeinde klasik grimsi sarı renkli şalvarımsı bol pantolon ve tişört üzerinde aynı renk süveterimsi bir yelek dikkat çekiyor. Afişin üzerinde çirkin, gerçek bir hikayeden… yazısı bulunuyor. Ve tanıtım olarakta MEDYAPIM ve 25FİLM logoları göze çarpıyor. Bakalım Med Yapım’ın yeni sezonda ekranara sürdüğü bu diziler nasıl bir performans sergileyecekler? 

04-09-2023
Yorumlar