Çarşamba günü hangi diziler var?

Çarşamba gününün dizileri merak ediliyor, araştırılıyor ve hangi diziler izleyicileri ile buluşacak diye değişik mecralara bakılıyor

Haftanın en hareketli günü olan Çarşamba günü televizyonlarda hangi diziler var? Hangi diziler yeni başladı, hangi diziler final yapacak? Fox TV , Kanal D , Star TV, Show TV, TV 8, ATV, TRT, Kanal 7 kanallarının yayın akışı nedir ?

Çarşamba günü hangi diziler var?

Çarşamba gününün dizileri merak ediliyor, araştırılıyor ve hangi diziler izleyicileri ile buluşacak diye gerek yazılı, gerek sosyal medya gibi değişik mecralara bakılıyor.Hafta içi ve hafta sonu peş peşe yeni diziler ekranlara sürülüyor. Bazıları istenileni veremeyip erken final yapıyor, bazılarına sabredilip birkaç bölüm daha devam ediliyor. Haftalık dizi programı genellikle normal akışında devam etse de özel veya olağanüstü durumlarsa diziler kaldırılabiliyor, yayın saati değişebiliyor veya gün değişikliği olabiliyor.

ÇARŞAMBA GÜNÜ HANGİ DİZİLER YAYINLANACAK? (14 MART 2013)

KANAL

PROGRAM / BÖLÜM

BÖLÜM

SAAT

FOX

ADIM FARAH

3

20:00

ATV

KURULUŞ OSMAN

118

20:00

KANAL D

O KIZ - FİNAL

24

20:00

STAR TV

ÇÖP ADAM

14

20:00

TRT1

TEŞKİLAT

68

   22:10

SHOW TV

AİLE (TEKRAR)

2

20.00

O KIZ (FİNAL)

Sosyal medya fenomeni Zeynep hem fukaralıktan kurtulmak hem de babasına daha iyi bakmayı düşünmektedir.Zira babası 5 yaşındaki bir çocuk gibidir.Dedesinin tabiriyle bütün bir aile için imtihandır babası Kadir.Zengin bir sosyal medya fenomeni olan Özgür’ün evine temizlikçi olarak giden Zeynep menajer Sitare ile tanışınca hayatında değişiklikler olur.

ADIM FARAH KONUSU

Farah ülkesinden kaçmış ve Türkiye’ye sığınmış bir doktordur. 8 yaşlarındaki ocuğu hastadır ve steril bir ortamda hayat sürmesi gerekmektedir. Hatta dışarı çıktığında astronot benzeri bir kıyafet giymektedir. Çocuğunun tedavisi ve kendi hayatının idamesi için Farah’ın çalışması gerekir ki temizlikçilik yapmaktadır. Temizlik yaptığı bir şirkette gece vardiyasında çalışırken bir cinayete şahit olut. Ve bunun görülmesi üzerine hayatı tehlikeye girer. O gece tanıştığı şirketin 1. Adamı Tahir ile hayatı bir çok yerde kesişir ve olaylar çok farklı şekilde cereyan eder.

KURULUŞ OSMAN KONUSU

Türkiye öncesi bu topraklarda hakim olan Osmanlı Devleti’nin kuruluş hikayesi anlatılıyor. Osmanlı Devleti şimdiki 70’den fazla devleti hakimiyeti altına almış dünyanın en büyük devletlerinden biridir. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna -Osmanlılar- yürüyüşün hikâyesi. Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu I. Osman'ın hayatına odaklanmaktadır.

15-03-2023
Yorumlar