Çarşamba dizileri: Bu akşam hangi diziler var?

Çarşamba dizileri dizi severler tarafından araştırılıyor. Bugün ve bu akşam hangi diziler var hangileri yok? Televizyon kanallarının yayın akışları haberimizde.

Çarşamba dizileri internet üzerinde günün en çok araştırılan konuları arasında yer aldı. Vaktini televizyon karşısında geçirmek isteyen izleyici arama motorlarında bu akşam hangi diziler var sorusuna yanıt aradı.  Fox, Show, Star, Kanal D, Tv8, Atv, Trt1 ve Kanal 7 gibi çok izlenen yapımlara yer veren kanalların yayın akışı listelerinde hangi diziler yer aldı? 5 Ocak Çarşamba akşamı 1 dizi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Star'da 'Annemizi Saklarken', Atv'de 'Kuruluş Osman', Kanal D'de 'Kanunsuz Topraklar', Fox'ta ise 'Kanunsuz Topraklar' dizileri yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

5 OCAK 2022 ÇARŞAMBA AKŞAMI HANGİ DİZİLER VAR?

KANAL PROGRAM / BÖLÜM SAAT
FOX TV KANUNSUZ TOPRAKLAR 13. BÖLÜM (YENİ BÖLÜM 19 OCAK'TA) 20:00
KANAL D SADAKATSİZ 46.  BÖLÜM (BU HAFTA YENİ BÖLÜM YOK) 20:00
ATV KURULUŞ OSMAN 78. BÖLÜM (YENİ BÖLÜM 19 OCAK'TA) 20:00
STAR TV ANNEMİZİ SAKLARKEN 5. BÖLÜM 20:00

ÇARŞAMBA DİZİLERİ NELER? HANGİ DİZİDE HANGİ KONU İŞLENİYOR?

Sadakatsiz Konusu

Çarşamba günü Kanal D'de Doktor Foster dizisinden uyarlanarak ekranlara taşınan Sadakatsiz dizisi yayınlanıyor. Dizide Doktor Asya'nın hikayesini anlatmaktadır. Eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat süren Asya, bir gün kocası tarafından aldatıldığını öğrenir. Karısını Derin adlı bir kadın ile aldatan Volkan'ın bu durumdan haberi yoktur. Peki Asya, kocasını affedecek mi yoksa intikam peşine mi düşecek? Sadakatsiz dizisi Çarşamba dizileri arasında yer almakta.

Annemizi Saklarken Konusu

Star TV Çarşamba yayın akışı listesinde ise Annemizi Saklarken dizisi yer alıyor. Dizi, Küçük yaşta anne olan, üç çocuğu ile birlikte yaşamını sürdüren Handan'ın dramatik hikayesini konu alıyor. Nişantaşı'nda ünlü bir moda evinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan, zengin bir adam ile evlenip kendin kurtarmanın hayaliyle yaşar. Bir gün Dündar Demir'in eşi Zerrin Demir evlilik yıl dönüm partisinde giymek için elbise diktirmeye atölyeye gelir. Zerrin ile ilgilenen Handan, bir süre sonra Dündar Demir'in evine prova için gidip gelmeye başlar. Dündar Demir ile tanışan Handan'ın asıl hikayesi burada başlar.

112 Acil Çağrı Konusu

112 Acil Çağrı Merkezlerinde yer alan operatörlerinin hikayesi. Hepsi birer görünmez kahraman olan acil çağrı merkezi operatörleri, zaman zaman yaptıkları doğru yönlendirmeler ile hayat kurtarırken, zaman zaman ise aldıkları tuhaf ihbarlar ile sizlerin yüzünü gülümsetecek.

Günün en merak edilen konularından biri olan Çarşamba dizilerini sizlerle paylaşmış olduk. Dizi ve televizyon dünyasından daha fazla haber okumak için blog sayfamızı takip etmeye devam edin.

05-01-2022
Yorumlar