Canım Annem dizisinin çekimleri başladı!

Canım Annem dizisinin çekimleri geride bıraktığımız günlerde başladı. Merak edilen dizi nerede çekiliyor? Ne zaman başlayacak?

Hazırlıkları bir süredir devam eden Canım Annem dizisinin çekimleri başladı. Canım Annem dizisi nerede çekiliyor ve ne zaman başlayacak? TV8'den ekrana gelecek olan diziyle ilgili son bilgiler.

Canım Annem dizisinin çekimleri başladı

Saran Grup ve Duvar Yapım imzası taşıyan Canım Annem dizisinin çekimleri 15 Aralık tarihinde resmen başladı. Büyük ilgi görmesi beklenen dizinin çok yakında ekranlarda olması bekleniyor. Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosunda Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati ve Yavuz Pekdiker gibi isimleri görüyoruz. Başlaması merak içerisinde beklenen dizinin yönetmenliklerini Yasemin Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu üstlenecek. Yasemin Türkmenli, hafta için her gün yayınlanan diziler arasında son döneme damgasını vurmuş ve 700 bölümü aşmayı başarmış olan Elif dizisinin de yönetmenliğini üstlenmişti. Ece Tahtalıoğlu ise Aşk-ı Memnu dizisinde yardımcı yönetmenlik yaptı. Böylesine dikkat çeken işlerde yer alan isimlerin bulunduğu Canım Annem dizisi bu yönüyle izleyiciye pek çok şey vadediyor. Canım Annem dizisi ikiz kardeşlerini hikayesini ekrana taşıyacak. 

Canım Annem dizisi nerede çekiliyor?

15 Aralık itibariyle çekimlerine başlanan Canım Annem dizisinin nerede çekildiğiyle ilgili birçok arama yapılıyor. TV8'den ekrana gelecek dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor. Canım Annem dizisinin çekimleri için şehrin birçok semti kullanılıyor. 

Canım Annem dizisi ne zaman başlayacak?

TV8'in yeni dizisinin çekimleri başladı ancak izleyiciler dizinin ne zaman başlayacağını da fazlasıyla merak ediyor. Canım Annem dizisinin ne zaman başlayacağı da belli oldu. Canım Annem dizisi Şubat 2022 tarihinde ilk bölümüyle TV8 ekranlarında olacak. Merak edilen dizi hafta içi her gün ekrana gelecek ve gündüz kuşağında yayınlanacak. Canım Annem dizisinin her bölümünün 1 saat uzunluğunda olacağı tahmin ediliyor.

Hafta için her gün ekrana gelen diziler daha düşük maliyete çekilse de izleyicilerden bir o kadar güzel geri dönüşler alabiliyor. Gündüz kuşağını televizyon programları domine ediyor ancak bu tür diziler de izleyicilerin ilgisini çeken yapımlar arasında yer alıyor.

18-12-2021
Yorumlar