Canım Annem dizisi konusu nedir?

Yakında TV8 ekranlarında başlayacak Canım Annem dizisinin konusu nedir? Fazlasıyla merak edilen dizi ile ilgili en son bilgiler.

TV8'in Duvar Yapım ve Saran Group imzası taşıyan Canım Annem dizisi 2022 yılında ekrana gelecek. Çekimlerine başlanan dizinin konusu ne?

Canım Annem dizisi konusu

Zeynep, annesi Cemre ve babası Murat ile birlikte oldukça mutlu bir aile yaşantısı yaşarken bir kaza her şeyin alt üst olmasına neden olur. Cemre, aniden gelişen bir kazada hayatını kaybeder. Kalbinin delik olması nedeniyle kızına bir şey olacağından korkan Murat, annesinin öldüğünü kızından saklar. Murat'ın annesi, oğlunun Cemre ile evlenmesini hiç istememiş ve gelinine hep nefretle bakmıştır. Ölümünden sonra da Cemre'nin yakasını bırakmaz ve ona korkunç iftiralar atar. Annesinin söylediklerine ikna olan Murat, hayattayken deliler gibi aşık olduğu karısına, öldükten sonra nefret beslemeye başlar. Murat'ın annesi hiç vakit kaybetmeden oğlunu, daha önceleri de evlendirmek istediği Melek ile evlendirmeye çalışır ve başarmaya da yaklaşır

Zeynep bir gece vakti annesi ile ilgili gerçeği ve hemen ardından babasının Melek ile evleneceğini öğrenir. Öğrendiği gerçekleri kaldıramayan Zeynep, şiddetli bir kriz yaşar. Kalbi durma noktasına gelen Zeynep, bir şekilde hayatta kalır. Murat, kızının yaşaması nedeniyle mutludur ancak buna benzer bir durumun yeniden yaşanabilecek olması nedeniyle tedirgindir. Tam da bu anda kader, Zeynep'in karşısına Nazlı'yı çıkarır. Nazlı, Zeynep'in annesine ikizi kadar benzemektedir. Zeynep, anne özlemini Nazlı'yla giderir. Kızının sağlığının kontrol altında olmasını isteyen Murat, para karşılığında Nazlı'dan anne rolü yapmasını ister. Nazlı da dahil olmak üzere kimsenin bilmediği bir şey vardır, Nazlı gerçekten de Cemre'nin ikiz kardeşidir.

Canım Annem dizisi oyuncuları

Başlamak üzere olan Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosunda Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati ve Yavuz Pekdiker yer alıyor. Yönetmenliklerini ise Yasemin Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu üstlendiği Canım Annem dizisinin Şubat ayında TV8 ekranlarında olacağı açıklandı. Çekimleri hala devam eden Canım Annem dizisinin afiş çekimleri geçtiğimiz günlerde yapıldı. Kısa bir süre sonra dizinin fragmanları izleyicilere sunulacak.

28-12-2021
Yorumlar