Bu Hafta Hangi Filmler Vizyona Girecek?

Sinema salonlarının yavaş yavaş dolmaya başladığı bu günlerde 29 Temmuz Cuma hangi filmler vizyona girecek? Sinema severler bu hafta hangi filmlerle buluşuyor?

Yaz sezonu yavaş yavaş biterken sinema ve dizi sezonu da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Her ne kadar yaz ayları sinema sektörü için ölü sezon olarak bilinse de buna rağmen sinema seyircileri sinema salonlarını doldurmaya devam ediyor. Her hafta pek çok filmin vizyona girdiği ve sinema severlerle buluştuğu sektörde 29 Temmuz’da vizyona girecek filmler merak uyandırıyor. Sinemaseverlerin hangi filmlerin vizyona gireceğini merakla araştırdığı sektörde vizyona girecek filmleri sinema severler için araştırdık.

29 Temmuz’da hangi Filmler Vizyona Giriyor?

Her hafta Cuma günleri yenilenen vizyon filmlerinin yeni haftasında hangi filmler vizyona girecek? 29 Temmuz Cuma günü sinema severler hangi filmlerle buluşacak? İşte yeni haftanın vizyon filmleri ve konuları!

Bir Türk Masalı

Ünlü oyuncu Toprak Sergen’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve yine Toprak sergen, Burak sergen ve Cemal Hünal’ın rol aldığı aile ve fantastik türündeki Bir Türk Masalı filmi bu hafta vizyona girecek filmler arasında en çok dikkat çeken film. Film, karanlık ve aydınlık tarafından kaderleri değişen Mutluluk ülkesi karakterlerinin hikayelerini anlatıyor.

DC Süper Evciller Takımı

Yönetmen koltuğunda Jared Stern ve Sam Levine’nin oturduğu Macera – Animasyon türündeki film özellikle çocukların dikkatini çekecek gibi duruyor. Film DC’nin yeni uzun metrajlı animasyon filminde bu kez başrolde süper kahramanların evcil hayvanları var.

Buluttaki Gölge

Bu haftanın dikkat çeken filmlerinin başında gelen ve ikinci dünya savaşından bir kesiti sinema severlerle buluşturan Buluttaki Gölge Aksiyon ve Savaş türünde. Film WAAF subayı Maude Garretta ikinci dünya savaşı sırasında önemli bir görev üstlenir. Pilot olan Maude Garretta’dan gizli belgeleri mürettebatın tamamının erkek olduğu bir savaş uçağında taşıması istenir.

Hawar 2

Korku türünde olan filmin yönetmeni Raziye Sultan. Filmde rol alan oyuncular ise Ayşenur Keskin, Engin Kahya ve Hüseyin Beken. Film, çocuk sahibi olmaya çalışan bir çiftin hikayesini konu alıyor.

Vesvese: Cin Fısıltısı

Bu hafta vizyona girecek korku filmlerinden biri de Vesvese: Cin Fısıltısı adını taşıyor. Filmde Orhan Kılıç, Buse sevindik ve Onur Çimen rol alıyor.

Akıl Bozan

Gerilim türündeki Akıl Bozan’ın yönetmen koltuğunda Doğuş Arslan oturuyor. Filmde kendilerini beklenmedik durumların içinde bulan bir kadın ve bir erkeğin hikayesi anlatılıyor.

Afetname

Yerli filmlerden biri olan Afetname komedi türünde ele alınan bir film. Filmin oyuncu kadrosunda Derya Şen Akbacak, Umut Özkan ve Sevil Uyar yer alıyor. Film, oyuncu olmanın hayalini kuran bir kadının hikayesini konu alıyor.

28-07-2022
Yorumlar