Başım Belada Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sezona yeni başlayan dizilerden olan ve Atv ekranlarında yayınlanan Başım Belada dizisinin çekimleri hangi il ve ilçelerde yapılıyor?

Televizyon kanallarında yayınlanan diziler seyircinin en çok takip ettiği yayınların başında geliyor. Dizilerde rol alan oyuncular kadar dizinin çekildiği mekanlarda son zamanlarda seyircinin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. özellikle başarılı sonuçlar alan ve seyirciyi kendisine bağlamayı başaran dizilerin mekanları seyirci için tam bir merak konusu oluyor ve seyirciler bu mekanların nerede olduğunu araştırmaya başlıyor. Zaman zaman bu mekanlara ziyarete de giden seyirciler bugünlerde en çok yeni başlayan dizilerin nerede çekildiğini araştırmaya başlamış durumda. Bu diziler arasında yer alan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Başım Belada dizisinin çekim mekanları da merak edilenler arasında. Peki Baba Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Başım Belada nerede çekiliyor? İşte bu sorunun cevabı!

Başım Belada Dizisi Çekim Mekanları

Baba Yapım tarafından hazırlanan ve Atv ekranlarında 5 Mart Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen aile – aşk ve dram türünde hazırlanan Başım Belada dizisi seyirci tarafından beğenildi. İlk bölümüyle ekrana gelen dizi seyirciden tam not alırken seyirci dizinin görselliğinden oldukça etkilendi ve dizinin çekim mekanlarını merak etmeye ve araştırmaya başladı. Kadrosunda Keremcem ve Merih Öztürk’ün yer aldığı yeni dizi Başım Belada birçok dizi gibi İstanbul’da çekiliyor. Dizi, İstanbul’un görsel ve tarihi yönden ön sırada yer alan mekanlarını tercih ederken buralar arasında özellikle Beşiktaş, Galata, Sarıyer, Üsküdar, Beykoz gibi yerler öne çıkıyor. Dizinin modern mekanları ise Levent, Etiler gibi yerlerde çekiliyor. 

Başım Belada Oyuncuları

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve görsel yönden oldukça başarılı görünen Başım Belada dizisinin yönetmen koltuğunda Hatice Memiş ve Ulaş Cihan Şimşek yer alıyor. Eski bir polis memuru olan Azam ve aşık olduğu kadın Leyla’nın aşkını ve Leyla’nın özel güçlere sahip ailesinin hikayesini anlatan dizinin özgün senaryosunu Hasan Burak Kayacı kaleme alıyor ve dizinin oyuncu kadrosunda ise

  • Keremcem (Azam)
  • Merih Öztürk (Leyla)
  • Kaan Taşaner
  •  Umut Oğuz
  • Ali Çatalbaş
  • Murat Akkoyunlu
  • Ferdi Kurtuldu
  • Sinan Çalışkanoğlu ve 
  • Yağmur Öztürk yer alıyor. Dizi her hafta Pazar akşamları Atv’de ekrana geliyor. 
08-03-2023
Yorumlar