Baba dizisi nerede çekiliyor? Reşatpaşa Konağı'na nasıl gidilir?

Baba dizisi nerede çekiliyor? Reşatpaşa Konağı'na nasıl gidilir? Show tv Baba dizisi konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor.

Show tv ekranlarının yeni dizisi Baba, tanıtım fragmanının yayınlanması ile merak konusu oldu. Büyük bir heyecan ile beklenen Baba dizisinin konusu ve nerede çekildiği oldukça merak ediliyor. Baba dizisinin çekim yeri olan Reşat Paşa Konağı'na nasıl gidilir? sorusu ise en çok arananlar arasında...

Ekranların yeni gözdesi Baba dizisi, Ay Yapım'ın ses getirecek projeleri arasında yer alıyor. Çok yakında Show tv'de ekranlara gelmesi planlanan Baba, dört gözle beklenen projeler arasında yer alıyor.

Baba dizisi nerede çekiliyor? Reşat Paşa Konağı'na nasıl gidilir?

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi, baba ve oğulun hikayesini anlatmaktadır. Dizinin ilk tanıtım fragmanının yayınlanması ile çekim yeri merak edildi. Baba dizisi İstanbul ilimizde yer alan Beşiktaş, Galata, Reşat Paşa Konağı gibi mekanlarda çekilmektedir. Baba dizisinin çekildiği Reşat Paşa Konağı ise en çok arananlar arasındayer alıyor. Peki Baba dizisi Reşat Paşa Konağı'na nasıl gidilir?

Geçmişte de farklı dizilerde çekim yeri olarak kullanılan Reşat Paşa Konağı'na, 130 Ş, 16 A, 16 D, 16 F, 17 ve 251 numaralı İETT otobüsleri ve Marmaray gibi tplu taşıma araçları ile gidebilirsiniz.

Baba dizisi oyuncu kadrosu

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Baba dizisi oyuncu kadrosunda, Beril Pozam, Özge Yağız, Hakan Kurtaş, Taner Rumeli, Bihter Dinçel, Ayda Aksel, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Damlasu İkizoğlu, Oktay Çubuk, Begüm Akkaya, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Tolga Sala ve Ahmet Şenkaya yer almaktadır.

10-01-2022
Yorumlar