Arka Sokaklar’ın Başrolü Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı Mı?

16 Sezondur aralıksız yayınlanan Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın başrolü Şevket Çoruh diziden ayrıldı mı? Mesut Komiser 17. Yeni Sezonda yok mu?

Erler Film’in imzasını taşıyan Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar 16 sezondur aralıksızca yayınlanan en uzun soluklu dizi oldu. 18 Haziran 2022 Cumartesi tarihinde 16. Sezon finalini yapan efsane dizi 17. Sezon için hazırlıklara başlıyor. Ancak dizinin sezon finalinde birçok önemli isim diziiye veda ederken başrolünde yer alan 16 sezondur dizide var olan isim Şevket Çoruh diziden ayrıldı mı? merak ediliyor. Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme alıyor. Dizinin bestecisi Erol Evgin’in oğlu Murat Evgin olurken, polisiye, aksiyon, dram ve komedi türündeki Arka Sokaklar dizisinin başrolünü Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu paylaşıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılan Arka Sokaklar dizisi, 16 yıldır kesintisiz yayınlanan, yayın yılı, sezon sayısı ve bölüm sayısı bakımından Türk televizyon tarihinin en uzun süren haftalık dizisi oldu. Özel ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle sürekli karşılaşmakta, zaman zaman da iç burkan zaman zaman gülümseten bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren İstanbul Emniyet Müdürü Rıza Baba olur. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile sevilerek izlenen diziden, Şevket Çoruh’un ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor. Şevket Çoruh Arka Sokaklar’ın 17. Sezonunda yok mu? İşte merak edilenler…

 

Şevket Çoruh Arka Sokaklar’dan Ayrıldı Mı?

Kanal D’nin polisiye dizisi Arka Sokaklar, ‘Bay Sinema’ lakaplı duayen yapımcı Türker İnanoğlu’nun patronu olduğu Erler Film’in imzasını taşıyor. Dizinin yapımcısı olarak Türker İnanoğlu yeni sezon çekimlerine hazırlanıyor. Bugüne kadar ilk bölümü 31 Temmuz 2006’da yayınlanan dizinin 16. sezonda 632. Bölümü seyirciyle buluştu. Arka Sokaklar dizisinin 17. Sezon çekimleri ise Ağustos ortasında başlayacak. Yeni bölümlerde Şevket Çoruh’un yer alıp almayacağı dizinin sevenleri tarafından merak ediliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Şevket Çoruh ‘Çakallarla Dans 6’ filminin çekimleri nedeniyle henüz Erler Film’le masaya oturmadı. Çakallarla Dans 6’nın Kos adasındaki film çekimlerine katılan Çoruh’un durumu net değil.

 

Şevket Çoruh kulislerde yer alan haberlere göre Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı. Bir süredir diziden ayrıldı ayrılacak haberleri dönerken, son olarak instagram sayfasında Şevket Çoruh’un Arka Sokaklar’ı takipten çıkardığı iddiası ortaya atıldı. Kendisi Arka Sokaklar dizisinden bir sahneyi hesabında son olarak 5 Nisan’da ‘’Bir zamanlar Arka Sokaklar’’ sözleri ile paylaşmış, ve daha sonra yeni çekecekleri film serisi Çakallarla Dans 6’nın paylaşımlarını yapmış gözüküyor. Eğer bu iddialar doğru ise Şevket Çoruh (Mesut Komiser) Arka Sokaklar dizisinin 17. Sezonunda yer almayacak.


Ayrıca geçtiğimiz günlerde T24 yazarı Ertuğrul Eryılmaz, ‘Düzeyli Magazin’ adlı köşesinde Şevket Çoruh’un 16 sezondur kadrosunda yer aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı aldığını ‘’16 yaşını devirip 17’ye basacak olan Arka Sokaklar dizisinin sürekli oyuncularından Şevket Çoruh, bu sezon olmayacak. Anlaşılan kendini artık iyice tiyatroya verecek’’ sözleri ile açıkladı.

Şevket Çoruh’un Arka Sokaklar dizisi ile ilgili net kararının yakında duyurulacağı tahmin ediliyor.  

 

‘Arka Sokaklar’dan 17. sezonunda kimler ayrılıyor?

Ağustos ayında 17. Sezon çekimleri için sete çıkacak fenomen dizi Arka Sokaklar’a kimlerin devam edip kimlerin ayrıldığı merak konusu oldu. Yeni sezonda kimlerin oynayıp kimlerin ayrılacağı ise merak konusu oldu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, son gelen bilgilere göre Zafer Ergin (Rıza Baba), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar), Oya Okar (Selin Demirci), Oğuz Peçe (Emre Gürbüz) projeye devam edecek.

Arka Sokaklar dizisinden ayrılan isimler ise ‘Cemal’e hayat veren Yiğitcan Ergin, ‘Ezgi’yi oynayan Ela Yörüklü ve ‘Aslı’ya hayat veren Deniz Çatalbaş…

 

27-07-2022
Yorumlar