'Arka Sokaklar' ne zaman başlayacak?

Türkiye ‘nin en uzun soluklu dizisi olan 'Arka Sokaklar' dizisinin akıbeti özellikle takipçileri tarafından merak ediliyor

Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar final mi yapacak? Türker İnanoğlu ‘nun sağlık durumu ne halde ? İlker İnanoğlu açıklamasında nelerden bahsediyor?  13 Ocak Cuma akşamı  Arka Sokaklar niçin yayınlanmıyor? Ve daha merak edilen bir çok konu yazımızın içeriğinde.İşte detaylar…

'Arka Sokaklar' ne zaman başlayacak?

Sosyal medyada özellikle twitter 'da Arka Sokaklar hakkında hararetli tartıışmalar yaşanıyor.  Yaklaşık iki aydır ekranlara çıkmayan Arka Sokaklar 'ın bittiği söylentileri aldı başını gidiyor. 18 Kasımdan bu yana Kanal D yönetimi de herhangi bir açıklama yapmadan Arka Sokaklar 'ın yerine sinema filmleri konuyor. Acaba bu hafta Arka sokaklar yayınlanacak mı diye merakla bekleyen izleyiciler her seferinde hayal kırıklığı yaşıyor.

Türk sinemasının efsane ismi Türker İnanoğlu ‘nun Erler Film’ inin yapımcılığını üstlendiği dizinin önemli rollerinden birisini de oğlu olan ünlü oyuncu İlker İnanoğlu üstleniyor. Kafalardaki bütün soruları cevaplandırmak adına İlker İnanoğlu ; ““Devam edeceğiz inşallah. Babamın sağlığıyla uğraşıyorduk. Kalça kemiği kırılmıştı. Şimdi eve geçti, sağlık durumu yavaş yavaş iyiye gittiği için devam edeceğiz” “  açıklamasını yaptı.

Bu açıklama da kimseyi tatmin etmedi. Zira Arka Sokaklar 'ın devam edeceği yönünde herhangi bir adım atılmıyor. Ne dizi çekimlerinin başlandığına yönelik ne de belli bir tarih vererek dizi çekimleri başlanacak tarih konusunda açıklamalar yok. Bu da dizinin sıkı takipçilerini endişelendiriyor;Acaba final yapmadan Arka Sokaklar 'ı bitirdiler mi diye. Herkes gerek yapımcı Erler Film 'den gerek Kanal D yönetiminden resmi bir açıklama bekliyor.

'Arka Sokaklar' iki aydır yayınlanmıyor

Türkiye ‘nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokalar dizisinin akıbeti özellikle takipçileri tarafından merak ediliyor. 17. Sezonuna başlayan efsane dizi en son 18 Kasım 2022 ‘de 638. Bölümü ile ekranlara geldi. 639. bölüm yayınlanacak mı, yayınlanacaksa ne zaman yayınlanacak kamuoyu merakla bekliyor.

13 Ocak 2023 Cuma günü de 'Arka Sokaklar' yok

13 Ocak 2023 Cuma günü Kanal D ‘nin yayın akışına bakanların gözleri Arka Sokaklar dizisini aradı ama göremedi. Arka Sokaklar dizisinin yerine yabancı sinema filmi Da Vinci Şifresi yayınlanacak. Dizinin sıkı takipçileri çekimleri durdurulan efsane dizi bitti mi, final mi yapacak, yeni bölümleri ne zaman ekranlara gelecek gibi sorulara cevap arıyor. Önceki haftalarda da Pi 'nin yaşamı, Mumya gibi filmler Arka Sokaklar 'ın yerine yayınlanmıştı.

13 Ocak Cuma günü Kanal D yayın akışı

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

18:30 Kanal D Ana Haber

20:00 Da Vinci Şifresi

23:00 Da Vinci Şifresi

02:00 Gelinim Mutfakta

13-01-2023
Yorumlar