Annemizi Saklarken Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi Annemizi Saklarken konusu ve oyuncu kadrosu. Annemizi Saklarken dizisi ile ilgili tüm detaylar.

OJO Pictures projesi olan Annemizi Saklarken, yayınlanan ilk bölümü ile izleyenlerin ilgi odağı oldu. Yapımcılığını Ömer Özgüner'in üstlendiği Annemizi Saklarken senaryosunda Yıldız Tunç yer almakta. Dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturmaktadır. Her Çarşamba günü Star tv kanalında yayınlanmaya devam eden Annemizi Saklarken dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde gerçekleştirilmektedir. Annemizi Saklarken dizisi aynı isimde bir romandan esinlenerek ekranlara taşınmaktadır.

Annemizi Saklarken Konusu

Genç yaşta sorumluluk sahibi olmuş, üç çocuğu ile hayata tutunmaya çalışan Handan'ın hikayesi... Handan, özel bir moda atölyesinde çalışmaktadır. Çocuklarının ve kendisinin daha rahat bir hayat sürdürebilmeleri için evlenmek istemektedir. Ancak üç çocuğu ile evlenmek oldukça zordur. Handan'ın yolu Dündar ve Zerrin ile kesiştikten sonra herşey çok değişecektir. Handan'ın çalıştığı atölyeye gelen Zerrin, yıldönümü partisi için hazırlattığı elbisesi ile Handan ilgilenir. Zerrin ile Dündar'n evine prova için gitmeye başlayan Handan'ın hikayesi partiden sonra değişecektir. Peki Dündar ile Handan arasında neler yaşanacak?

Annemizi Saklarken Oyuncu kadrosu

Annemizi Saklarken oyuncu kadrosunda, Ahmet Kutsi Karadoğan, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Erürk, Merve Sevin, Özgür Foster ve Güngör Bayrak yer almaktadır.

Kutsi (Dündar Demir)

16 Mart 1973 yılında dünyaya gelen Kutsi, Malatya doğumludur. Eğitimini Ayrancı Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Kutsi, ilk olarak 'Aşk Payını Aldı' adlı albümü ile müzik hayatına adım atmıştır. Uzun bir süre müzik çalışmalarına devam ettikten sonra Erol Köse Prodüksiyon tarafından 'Sana Ne' albümünü çıkaran Kutsi, 2008 yılında Sinem Bayraktur ile dünyaevine girmiştir. Cengiz Kurtoğlu desteği ile birden fazla başarılı albüm yapan Kutsi, oyunculupa adım atmıştır. İlk olarak 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa adım atan ünlü isim, başarısını kanıtlamıştır. Ardından Kahramanlar, Doktorlar, Huzur Sokağı, Veliaht, Kırgın Çiçekler, Beyaz Yalan, Kalbimdeki Deniz, Benim Adım Melek, Annemizi Saklarken gibi projelerde yer almıştır.

Dündar Demir karakteri;

Ünlü iş adamı Dündar Demir, oldukça başarılı, nazik, keyfine düşkün ve çocuklarına çok düşkün bir karakterdir. Hem kazanmayı hem de harcamayı sever Dündar Demir. Herkes tarafından saygı duyulan, yardımsever, hayırsever kişiliği ile tanınan Dündar Demir'in özellikle çocuklarına karşı ayrı bir düşkünlüğü vardır.

Nimet İyigün (Zerrin Demir)

1 Aralık 1973 tarihinde dünyaya gelen Nimet İyigün, Ankara doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlayan Nimet İyigün, ilk olarak Geçmişin İzleri adlı projede yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Aynı zamanda tiyatro ile de yakından ilgilenen Nimet İyigün, Çocuk, Kalbimdeki Deniz, Hayat Devam Ediyor gibi dizilerde rol almıştır.

Zerrin Demir karakteri;

Dündar hayatına girmeden önce, güzelliği ve enerji dolu kişiliği ile dillere destan olmuş kadın. Ancak Dündar ile evlendikten sonra hayatı tepetaklak olan zengin ama mutsuz, kıskanç, sorunu bir kişiliğe bürünen Zerrin Demir.

Yeşim Ceren Bozoğlu (Füsun)

29 Temmuz 1974 yılında dünyaya gelen Yeşim Ceren Bozoğlu, Ankara doğumludur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oynculuk Bölümü'nde tamamlayan Yeşim Ceren Bozoğlu, oyunculuğa tiyatro ile başlamıştır. İlk olarak Sıcak Saatler dizisi ile ekranlarda yer almaya başlayan oyuncu, Gece Martıları, Yediepe İstanbul, Gülbeyaz, Azad, Bir Aşk Hikayesi, Avrupa Yakası, The İmam, Eve Dönüş, Beşinci Boyut, Doktorlar, Yüreğine Sor, Elde Var Hayat, Bebek İşi, Güldür Güldür, O Hayat Benim, Kalbimdeki Deniz, Yüzleşme, Kuruluş Osman gibi projelerde rol almıştır.

Füsun karakteri;

İşinde başarılı, kariyeri yüksek, hırslı ve bir o kadar da güzel kadın. Sadece iş hayatında değil sosyal hayatında da insaları çok güzel yönetebilen işini bilen bir karakterdir. Zerrin'in en iyi dostu olan Füsun, Demir ailesininde göz bebeğidir. Ancak Füsun'un birde karanlık yönü vardır. Kardeşi Barış, hassas noktasıdır. Annesi ve babasını kaybettikten sonra kardeşine daha da düşkün olmuştur. Füsun, annesi ve babasının yaşadığı helikopter kazası ile ilgili tüm gerçekleri öğrendikten sonra adeta hayatı tepetaklak olacaktır.

17-12-2021
Yorumlar