Aile dizisi nerede çekiliyor?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Aile dizisini nerede çekiliyor?

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve uzun süredir hazırlığı süren Aile dizisiyle ilgili haberler son günlerde magazin basını ile sektörü yakından takip edenlerin gündeminden düşmüyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynadığı diziyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı. Ekranlarda ve dijital platformlarda yayınlanan çoğu dizinin çekim mekanlarının İstanbul'da bulunduğu günümüzde nadiren de olsa diziler başka şehirlerde set kuruyor. Bu da çoğunlukla Doğu Anadolu ya da Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehirleri oluyor. Ay Yapım tarafından çekimleri devam eden Aile dizisi ise Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir'de set kurdu ve çekimlerini bu şehirde yapıyor.

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ay Yapım tarafından Show Tv için hazırlanan yeni dizi Ailenin çekimleri başladı. Diziyle ilgili bilgileri merak eden izleyiciler en çok Aile dizisinin nerede çekildiğini merak etmeye ve bunu araştırmaya başladı. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Aile dizisi İzmir'de çekiliyor. Dizi, İzmir Sinema Ofisi'nin desteği ile, Konak, Alsancak, Çeşme ve Gaziemir başta olmak üzere İzmir'in tarihi ve doğal güzellikteki mekanlarında çekiliyor. Özellikle İzmir'in dillere destan Kordon'un da ve İzmir Saat Kulesi ve civarında set kuran ekip ayrıca tarihi mekanlarda da çekim yapıyor. Dizinin ilk birkaç bölümünün İzmir'de çekileceği ve ardından İstanbul'a geleceği tahmin edilirken İzmir çekimlerinin uzayabileceği de konuşuluyor.

Aile Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Show Tv'de ekrana gelecek olan ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken ve İzmir'de çekimleri gerçekleştirilen Aile çok yakında ekranlara geliyor. Çekimleri İzmir'in çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilen dizide, tanınmış ailelerden Soykanlar'ın başındaki Aslan'ın ve ailesinin hikayesi konu alınıyor. Dram, gerilim ve aşk türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise

-          Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan)

-          Serenay Sarıkaya (Devin)

-          Nejat İşler

-          Canan Ergüder

-          Ushan çakır

-          Umutcan Ütebay

-          Yüsra Geyik

-          Ece Simge Yurdatapan

-          Levent Ülgen

-          Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor.

Yakında Show Tv'de tanıtımları yayınlanmaya başlayacak olan dizinin yayın tarihi kesin olmamakla birlikte Şubat ayının ilk haftası olarak tahmin ediliyor.

19-01-2023
Yorumlar