'Aile' dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

'Aile' dizisinde tanınmış aile olan Soykanlar ‘ın başındaki Aslan ile kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin ‘in tanışmasıyla gelişen olaylar ele alınıyor

Aile dizisi hangi kanalda yaynlanacak? Dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ‘dan başka hangi isimler yer alıyor? Dizinin senaristi ve yönetmeni kim?Dizinin konusu neden bahsediyor? Dizinin yapımcısı kim? Dizi nerede çekiliyor?

'Aile' dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Kıvanç Tatlıtuğ ‘un Aslan, Serenay Sarıkaya ‘nın da Devin karakterlerine can vereceği dizide tanınmış aile olan Soykanlar ‘ın başındaki Aslan ile kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin ‘in tanışmasıyla gelişen olaylar ele alınıyor. Aile içinde değişen dengeler, gelişen olaylar ve aile kavramının en gizli, tartışmalı yönleri ele alınıyor.

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ‘nın yanı sıra Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer gibi önemli isimler de rol alıyor.

Aile dizisi yönetmeni ve senaristi kim?

Merakla beklenen Aile dizisinden ilk kareler gelmeye başaladı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ‘nın oynadığı dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız oturuyor. Senaryosunu Hakan Bonomo ‘nun kaleme aldığı dizi Show TV ‘de ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Dizi nerede çekiliyor?

İzleyiciler Ay Yapım ‘ın yapımcılığını üstlendiği Aile dizisinin ekrana gelmesini merak ve heyecanla bekliyor. Uyarlama olmayıp özgün senaryoya sahip olan Aile dizisi Ege ‘nin incisi İzmir ‘de çekilmeye devam ediyor.

Serenay Sarıkaya Kimdir ?

1 Temmuz 1991 Ankara doğumlu.  Plajda adlı bir sinema filmiyle oyunculuğa adım attı. İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın (2006) filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin'in Peri Masalı (2008) dizisindeoynayarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol aldı. Ardından Lale Devri (2010-2013) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer aldı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldi.  iki Altın Kelebek Ödülü başta olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Filmografi:

Fi - 1. sezon

Günaydın Sevgilim

İkimizin Yerine Çiçek

Medcezir 

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

Lale Devri

Limon Ağacı

Peri Masalı

17-01-2023
Yorumlar