Ah Nerede Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Türk Sineması’nın en çok sevilen filmlerinden biri olan Ah Nerede’nin dizi uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Yeşilçam sinemasının çok sevilen ve zamanında en iyi gişe hasılatı elde eden filmlerinden bazılarıyla ilgili diziye uyarlama çalışmaları devam ediyor. Özellikle bu filmlerden biri olan ve bugün dahi yayınlandığında reytinglerde ilk sıralarda yer alan Gülşen Bubikoğlu ve Tarık Akan’ın inanılmaz bir performans gösterdiği Ah Nerede filminin dizi versiyonu için çalışmalarda sona gelindi. Cast çalışmaları yapım şirketi 10. Ev tarafından tamamlanan Ah Nerede dizisinin yakında çekimlere başlayacağı öğrenildi. Yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü ve başarılı oyuncular yer alıyor.

Ah Nerede Dizisinde Kimler Rol Alıyor?

Türk Sineması’nın unutulmaz filmleri arasında yer alan Ah Nerede Filminin dizi versiyonunun çekimleri için her şey hazır. 10. Ev Yapım şirketi tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Ah Nerede dizisinin oyuncun kadrosunda

·         Nil Keser

·         Mert Carim

·         Tarık Papuçcuoğlu

·         Ayşe Kökçü

·         Samet Kaan Kuyucu

·         Korhan Herduran

·         Melis Özçimen

·         Asena Keskinci

·         Derya Alabora

·         Bala Atabek

·         Batuhan sert

·         Alper Utku Ateş

·         Mustafa Bademoğlu

·         Ahsen Türkyılmaz

·         Berfe Sancak

·         Ve Orhan Eşkin gibi isimler yer alıyor.

Çekimler Yakında Başlayacak

Ah Nerede filminin dizi uyarlamasının çekimlerinin yakında başlayacağı ve bunun için son hazırlıkların yapıldığı öğrenildi. İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilecek çekimlerde ilk olarak dizinin tanıtım fragmanı çekilecek ve yayıncı kanal Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Ah Nerede Dizisi Konusu

1975 yılı yapımı romantik komedi filmi olan ve kadrosunda döneminin en çok tanınan ve başarılı oyuncularını bulunduran Ah Nerede Filminden uyarlanan Ah Nerede dizisinde İstanbul’da üniversitede öğrenci olan ve taşradan gelen üç kardeşin hikayesi ele alınıyor. Hikayede üç kardeş okul dışında her şeyi yapmaktadırlar ve üçünün de ailelerinin istekleri dışında çok farklı hayalleri vardır ancak bu hayalleri ailelerinden saklamakta ve ailelerine İstanbul’da okuduklarını söylemektedirler. Dizinin ana karakteri Ferit çapkınlığıyla ünlüdür ve pek çok kadınla arkadaşlık yapmaktadır. Ancak son olarak arkadaşlık yaptığı Zehra’ya gerçekten aşık olur ve hikaye bundan sonra bambaşka bir hal almaya başlar.

Ah Nerede Filmi Oyuncuları Kimler?

Yeşilçam’ın en çok bilinen ve en çok seyredilen filmlerinden biri olan Ah Nerede’nin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer almaktadır. Filmin kadrosunda yer alan oyuncular arasında

·         Tarık Akan

·         Gülşen Bubikoğlu

·         Adile Naşit

·         Hulusi Kentmen

·         Halit Akçatepe

·         Cengiz Nezir

·         İlhan Hemşeri

·         Nubar Terziyan

·         Leman Akçatepe gibi isimler yer almaktadır.

18-05-2022
Yorumlar