Dizi ve Film Haberleri

26 Ağustos Cumartesi 2023 reyting sonuçları

26 Ağustos Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, MasterChef Türkiye All Star Özeti ilk 10'a giren yapımlar.

Kısmet dizisi ekranlara veda etti

Şen, şakrak, herkesi eğlendirecek diye yola çıkan Kısmet dizisi maalesef ne beklenen ilgiyi gördü ne de izlenme raprorlarında yayıncısının yüzünü güldürdü.

Şükrü Özyıldız:Aşkta ilk mesajı ben atmam

Şükrü Özyıldız : “Farklı roller istiyorum. Kendimi gerçekten çok yakışıklı bulmuyorum. Gün içinde çok aynaya bakan biri değilim, aynaya bakmayı da çok sevmiyorum”

Dilek Taşı dizisi nerede çekiliyor?

Kanal D’nin yeni sezon dizilerinin başında gelen Dilek Taşı dizisi ülkemizin dünyanın gözbebeği İstanbul ve birbirinden renkli pek çok semtinde çekiliyor.

Blu Tv’nin İlk ve Son dizisinden müjdeli haber geldi

Hakan Bonoma çalışmalara devam ettiklerini şöyle duyurdu; “İLK VE SON  NİLÜFER & CİHAN  2. SEZON 1. BÖLÜM “2014 – 2024 “ PROJE TASARIM &SENARYO Hakan BONOMO “.

25 Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçları

Listedeki yapımlar;Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, Aşk-ı Memnu Tekrarı, Sıcak Gelişme, Kısmet ve Özeti, Kod 355, Hayalet Tetikçi, Gerzek Şaban ve Haber Önü oldu.

“Atatürk” filminden ilk fragman geldi

Atatürk filminin yayın takvimi; 29 Ekim,1. film TV özel versiyon FOX ekranlarında, 3 Kasım, 1.film sinemalarda, 22 Aralık, 2.film sinemalarda, 2024 yazı, her iki film FOX TV'de...

Ruhun Duymaz dizisi nerede çekiliyor?

Dizi kültürel ve tarihi zenginlikleri ile insanları kendine hayran bırakan İstanbul’da ve özellikle Balat, Beşiktaş, Kadıköy, Galata gibi ilçelerinde ve semtlerinde çekiliyor.

Dilek Taşı dizisinden ilk tanıtım filmi geldi

Yapımcılığını Efe İrvül ve Yaşar İrvül’ün yaptığı 1980'li yılların anlatıldığı Dilek Taşı dizisinin senaryosunu Can Sinan kaleme alıyor.

24 Ağustos Perşembe 2023 reyting sonuçları

24 Ağustos Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Fox Ana Haber, Show Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Ya Çok Seversen ve özeti, Kendi Düşen Ağlamaz Özeti, Milyoner listelere girdi

Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor?

Hayatımın Neşesi sadece ülkemizin değil dünyanın gözbebeği olan İstanbul'da çekiliyor.Bu semtler;Cihangir, Nişantaşı, Beyoğlu, Taksim, Eminönü, Galata, Karaköy, Kadıköy, Üsküdar.

Cem Karaca filminde İlkim Karaca yok

Cem Karaca Filmi ile ilgili olarak da Aytaç Medya ve Fikri Harika Prodüksiyon’dan kamuyoyuna yönelik bir açıklama geldi.

Yalı Çapkını sete çıktı

Önceki sezon izlenme rekorlarını altüst eden yapımcısının ve yayıncısının yüzünü ziyadesi ile güldüren Yalı Çapkını dizisi ekibi yeni sezon için çekimlere başladı.

Kirli Sepeti dizisinden tanıtım filmi geldi

Sebebi bir türlü öğrenilemeyen Meryem'in intiharı en çok villada temizlikçilik yapan Songül(Ayça Bingöl) ve üniversitede okuyan kızı İlkgül’ü(Aleyna Özgeçen) etkiler.

23 Ağustos Çarşamba 2023 reyting sonuçları

23 Ağustos Çarşamba 2023 reyting sonuçlarına göre Aşk-ı Memnu Tekrarı, Gelinim Mutfakta, Vahşetin Çağrısı, Güldür Güldür Show Tekrarı ve listelere adını yazdıran yapımlar oldu.

22 Ağustos Salı 2023 reyting sonuçları

Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber izliyor. Listelere giren diğer programlar Dönence ve Özeti, Sen Türkülerini Söyle, Milyoner, Aşkı Memnu tekrarı oldu.

Arka Sokaklar’dan ilk kareler geldi

Arka Sokaklar'ın Rıza Baba'sı Zafer Ergin final yapmadan Arka Sokakların bitmesi çok uygun olmadı.Param olsa final bölümünü çekerdim diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Kader Bağları dizisi sete çıktı

Yolları bir üzüm bağında kesişen iki gencin tutkulu sevdalarının hikayesini, Kerem (Serkan Çayoğlu) ve Sevda(Ayça Ayşin Turan)’ın aşk ve mücadele dolu imtihanını konu ediniyor.

21 Ağustos Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

21 Ağustos Pazartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar; Veda Mektubu ve Özeti, Ruhun Duymaz ve özeti, Güldür Güldür Show tekrarı, Gelinim Mutfakta oldu.

“Aybüke” filmi 24 Kasım öğretmenler günü haftasında vizyona girecek

Aybüke Öğretmen, 9 Haziran 2017 de Batman Kozluk Belediye başkanı Veysi Işık’ın aracına yönelik Pkk saldırısında yaralandı ve kaldırıldığı hastanede hayata veda etti.
1 2 3 4 5 6 »