Dizi ve Film Haberleri

Gizli Saklı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak ve yakında ekrana gelmeye başlayacak olan Gizli saklı Dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları nereler?

Gizli Saklı Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fox TV’nin ekranlara gelmeye hazırlanan, başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’yı buluşturan Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı

Vizyona Giren Filmler | 27 Mayıs 2022

27 Mayıs Cuma haftası vizyona hangi filmler giriyor? Sinemalarda bu hafta hangi filmler var? Bu hafta vizyona 6’sı yerli, 5’i yabancı 11 yeni film giriyor

Gül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Pastel film imzalı Atv ekranlarının yeni yapımı ‘Gül Masalı’ dizisi nerede çekiliyor? Gül Masalı dizisinin çekim yerleri merak ediliyor. İşte çekim yerleri…

Gül Masalı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yaz sezonunda yayınlanacak Gül Masalı Dizisinin çekimleri başladı. Dizi çok yakında seyirciyle buluşacak. İşte Gül Masalı dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ah Nerede Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Türk Sineması’nın en çok sevilen filmlerinden biri olan Ah Nerede’nin dizi uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Ah Nerede Dizisi Nerede Çekildi?

Yeşilçam’ın efsane ve unutulmaz yapımlarından ‘Ah Nerede’ filmi dizi oluyor. Peki, Ah Nerede dizisi nerede çekildi? Çekim mekanları nereler oldu? İşte detaylar

20 Mayıs 2022 Cuma Hangi Filmler Vizyona Giriyor?

Sinema severler 20 Mayıs Cuma gününden itibaren hangi filmleri sinema salonlarında seyretme imkanı bulacak? İşte vizyona girecek yeni filmler!

Kuruluş Osman’ın Nikola’sı Erkan Avcı Diziden Ayrıldı Mı?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’ın Nikola’sı Erkan Avcı diziden ayrıldı mı? Ne zaman ayrılacak? Neden Ayrılacak? İşte merak edilenler…

Kusursuz Kiracı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve son olarak yayın tarihi ertelenen Kusursuz Kiracı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ve dizinin konusu ne?

MasterChef Türkiye Mehmet Şef Neden Yok? Yerine Gelecek Şef Belli Oldu

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programının sevilen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya jüri üyeliğinden ayrıldı mı? Gerçekler ne? İşte cevabı!

Kardeşlerim Dizisinin ‘Sevgi’si Yıldız Kültür Kimdir?

Atv’nin ilgiyle izlenilen dizisi Kardeşlerim’e deneyimli usta bir sanatçı katıldı. Kardeşlerim dizisinin Sevgi karakterine hayat verecek Yıldız Kültür kimdir?

Perşembe dizileri neler? Bugün hangi diziler var?

Perşembe dizileri neler? Bu akşam TRT 1, Show TV, Star TV, Kanal D, Fox, Tv8, Atv gibi çok izlenen televizyon kanallarında hangi diziler var?

Atatürk Dizisinde Atatürk'ün Babası 'Ali Rıza Efendi'yi Kim Canlandırıyor?

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yıldönümünde Disney +’da yayınlanacak Atatürk Dizisinde Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’yi hangi oyuncu canlandıracak?

Atatürk Dizisinde ‘Atatürk’ü Kim Canlandırıyor?

14 Haziran’da ülkemize gelecek olan Disney Plus Cumhuriyetin 100. yılı için ‘Atatürk’ dizisini yayınlıyor. Peki, Atatürk dizisinde ‘Atatürk’ü kim canlandırıyor.

Ah Canım Hayat Dizisinin Adı Değişti

Atv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Ah Canım Hayat dizisinin adı Sevmek Zamanı olarak değişti.

Bayramda Hangi Diziler Yok?

2-4 Mayıs 2022 tarihinde Ramazan bayramı olması sebebiyle, ilgiyle izlenilen dizilerin bazıları bayram arası verecek. Peki, bayramda hangi diziler yok?

Kara Tahta Neden Yok? Furkan Andıç'a Ne Oldu?

TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve yeni başlayan Kara Tahta bu hafta neden yayınlanmıyor. Dizinin oyuncusu Furkan Andıç’a ne oldu?

Kanal D’den Yeni Dizi: ‘Hayallerim, Babam ve Sen’

Yeni sezona birçok kanal iddialı yapımlarla girmeye hazırlanıyor. Bu kanallardan biride Kanal D oldu. Kanal D ‘Hayallerim, Babam ve Sen’ adlı dizi ile geliyor.

Yasak Elma Ekin’i Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Fox TV’nin entrika ve kaos dolu sevilen dizisi Yasak Elma’nın Ekin’ine ne oldu? Yasak Elma Ekin Öldü mü? Ceyhun Mengiroğlu diziden ayrıldı mı?
1 2 3 4 5 »