Dizi ve Film Haberleri

11 Eylül Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

11 Eylül Pazartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar; Güldür Güldür Show tekrarı, Safir, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Esra Erol'da, Arka Sokaklar Tekrarı oldu

Pazartesi dizileri | Pazartesi yayın akışı

Pazartesi dizileri neler? Bu akşam TV'de hangi diziler var? Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı, Alparslan Büyük Selçuklu ve Sipahi var mı?

10 Eylül Pazar 2023 Reyting Sonuçları

0 Eylül Pazar 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar;Recep İvedik 6, Kibar Feyzo, Kod Adı Olympus ve Milyoner oldu.

9 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçları

9 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, MasterChef Türkiye All Star Özeti Arası ilk 10'a giren yapımlar.

8 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçları

Listedeki diğer yapımlar Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Aşk-ı Memnu Tekrarı, Sıcak Gelişme, Esra Erol'da, Türkiye-İtalya Cev Voleybol Şampiyonası, Set Sayısı, Yemekteyiz oldu.

7 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçları

Fox Ana Haber, Show Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Esra Erol'da, Güldür Güldür Show Tekrarı ve Masterchef Türkiye All Star özet listelerde kendine yer bulan diğer yapımlar oldu.

Bulutların Üstünde filmi 8 Eylül’de beyazperdede

Bir gazetede  muhabir olarak çalışan Gökhan’ın ıssız bir yerde telefonu ve arabası bozulur. Saatlerce bekler ama ne gelen vardır ne giden. Bir zaman sonra aniden birisi belirir.

Yaradılan dizisi 20 Ekim’de izleyicisiyle buluşuyor

Başrollerinde Taner Ölmez ve Erkan Kolçak Köstendil’in yeraldığı dizi 20 Ekim 2023 tarihinde bütün dünya ile birlikte aynı anda sadece Netflix’te izleyicileri ile beraber olacak.

6 Eylül Çarşamba 2023 reytingleri

6 Eylül Çarşamba 2023 reyting sonuçlarına göre Recep İvedik 5, Güldür Güldür Show Tekrarı, Düğün Dernek, listelere adını yazdıran yapımlar oldu.

Selahaddin Eyyubi oyuncu kadrosu şekilleniyor

. Genç kuşağın önde gelen oyuncularından olan ve Sara karakterine hayat verecek Gökçe Ayyıldız’ın yanı sıra Nureddin Zengi rolünü de ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuhoğlu canlandıracak.

Çöp Adam dizisi çekimleri başladı

Viran karakteri ile Derya Alabora ve Sarp rolü ile de Aytek Şayan Çöp Adam dizisinin yeni bölümünde rol alacak oyuncular oldu.

5 Eylül Salı 2023 reyting sonuçları

5 Eylül Salı 2023 reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye All Star ve özet bölümünü, Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber izliyor.

Kolpaçino 4 geliyor

Senaryosunu tekrar Şafak Sezer’in kaleme aldığı yapımcılığını Polat Yağcı’nın yaptığı Kolpaçino 4’ün kasım ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Gizem Yanık, Yalı Çapkını’ndan Kızılcık Şerbeti’ne geçti

Kızılcık Şerbeti dizisinde yeni kadroya dahil olan Kayra Şenocak’ın kızı Mihri karakterini canlandıracak olan Gizem Yanık'ın bu şansı iyi değerlendirmesi bekleniyor.

4 Eylül Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

4 Eylül Pazartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar; Güldür Güldür Show tekrarı, Safir, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Esra Erol'da, Arka Sokaklar Tekrarı oldu.

Çirkin dizisi afişi yayınlandı

Çirkin dizisinde günümüzde toplumda kendilerinde yeterince yer verilmediğinden yakınan gençlere ve gençlerin yaşadığı değişim ve dönüşümlere ışık tutuluyor.

Mert Turak, Kızıl Goncalar dizisinde

Ödüllü yönetmenlerimizden Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kızıl Goncalar dizi kadrosuna genç oyuncu Mert Turak’ta katıldı.

3 Eylül Pazar 2023 Reyting Sonuçları

3 Eylül Pazar 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar;Şark Bülbülü, Avcı Katili, Anka, Köşeyi Dönen Adam oldu.

Bu hafta 4 dizi ekranlara merhaba diyor

Başrollerinde Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal’ın rol aldığı Aldatmak dizisi 7 Eylül Perşembe saat 20.00’de izleyicileri ile buluşuyor.

Ahmet Mümtaz Taylan, Arap Kadri oluyor

Yönetmenliğini Emre Kavuk’un yaptığı filmde Arap Kadri karakterini Ahmet Mümtaz Taylan canlandıracak.Filmin diğer karakteri Tarzan’ı ise kimin canlandıracağı belirsizliğini koruyor
1 2 3 4 5 »