Dizi ve Film Haberleri

Gibi 3. Sezon Gelecek mi?

Exxen’de yayınlanan ve ilk iki sezonuyla seyirciden tam not alan başarılı internet sitcom dizisi Gibi’nin 3. Sezonu gelecek mi? İşte detaylar!

Disney+ Nasıl İzlenir? Abonelik Fiyatları Nedir?

14 Haziran’da Türkiye pazarında yayına başlayacak olan Disney+ nasıl izlenir? Platformu izlemek için ne yapmak gerekiyor ve platformun abonelik fiyatları nedir?

Seksenler Dizisi Bitti Mi?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi ‘Seksenler’ 10 yıldır ekranlarda izleyici ile buluştu. Peki, Seksenler dizisi final mi yapıyor? Seksenler dizisi bitti mi?

İyilik Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek Mi?

Fox Tv ekranlarının Medyapım tarafından çekilen yapımı ‘İyilik’ dizisi yeni sezonda devam edecek mi? İyilik dizisi final mi yapacak? Devam mı edecek?

Yargı’nın Makbule’si Özlem Çakar Yalçınkaya Diziden Ayrıldı Mı?

Kanal D’nin sevilen Yargı dizisinin ilk sezonunda Makbule karakteri ile rol alan Özlem Çakar Yalçınkaya diziden ayrıldı mı? Dizinin 2. Sezonunda var mı?

Kuş Uçuşu Konusu Nedir, Oyuncu Kadrosunda Hangi İsimler Var?

Netflix’in yeni başlayan ve ilk bölümünde büyük ses getiren dizisi Kuş Uçuşu’nun konusu nedir ve dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte cevabı!

Barış Murat Yağcı’nın Sevgilisi Laura Celine Kimdir?

Barış Murat Yağcı Survivor yarışmasından elendikten sonra yeni aşkını sosyal medyadan duyurdu. Barış Murat Yağcının sevilisi Laura Celine kimdir?

Yasak Elma’nın Ender’i Şevval Sam Diziden Ayrıldı Mı?

Fox TV’nin 5.sezonu ile ekranlara gelen fenomen dizisi Yasak Elma’nın entrika dolu başrolü Şevval Sam Yasak Elma dizisinden ayrıldı Mı? İşte cevabı…

'Annenin Sırrıdır Çocuk' Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

NTC Medya tarafından hazırlanan ve Tv 8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk Dizisi yeni sezonda olacak mı? İşte cevabı!

Yolun Açık Olsun Filmi Hangi Kitaptan Uyarlama?

Netflix’te yayınlanan ve Engin Akyürek ile Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı Yolun Açık Olsun hangi kitaptan uyarlanmıştır? Hakan Evrensel Kimdir?

Baba Dizisi Büşra Öldü Mü? Özge Yağız Diziden Ayrıldı Mı?

Baba dizisi 31 Mayıs Salı günü sezon finali ile ekranlara geldi. Sezon finali bölümünde Baba dizisi Büşra öldü mü? Özge Yağız diziden ayrıldı mı? işte detaylar…

Gizli Saklı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

8 Haziran’da Fox Tv ekranlarında ilk bölümüyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan Gizli saklı dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir?

Survivor All Star’da 1 Haziran Çarşamba Günü Elenen İsim İfşa Oldu!

Survivor All Star’da 1 Haziran Çarşamba akşamı bi eleme konseyi yaşanacak. Ancak konsey saati gelmeden elenen isim ifşa oldu. Survivor’da kim gitti? işte o isim

Yargı Ilgaz Öldü Mü? Kaan Urgancıoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı dizisinde sezon finalinde Ilgaz savcı öldü mü? Kaan Urgancıoğlu diziden ayrıldı mı?

Gönül Dağı Yeni Sezon Ne Zaman?

TRT 1 ekranlarının sevilen ve ikinci sezonunun finaliyle ekranlara veda eden Gönül Dağı dizisinin 3. Sezonu ne zaman başlayacak? İşte bu sorunun cevabı!

İçimizdeki Ateş Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Fabrika Yapım imzası taşıyan Atv ekranlarının yeni yaz dizisi ‘İçimizdeki Ateş’dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

İçimizdeki Ateş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yaz sezonunda Atv'de ekrana gelecek olan ve gençlik dram dizisi olarak hazırlanan İçimizdeki Ateş dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları nereler?

Duy Beni Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Süreç Film tarafından hazırlanan Duy Beni dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı ve konusu netleşti.

Duy Beni Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği Star TV için çekilen ‘Duy Beni’ dizisi nerede çekiliyor? Dizinin çekim mekanları nereler? Doğru Koleji nerede? İşte detaylar…

Senden Daha Güzel Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında 7 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Senden Daha Güzel dizisi nerede çekiliyor? İşte cevabı!
1 2 3 4 5 »