9 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

9 Mart Perşembe günü reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız, Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve Aldatmak dizisi de üst sıralarda kendine yer bulan yapımlardan.

Camdaki Kız yıllardan beri sürdürdüğü başarısını devam ettiriyor mu? Aldatmak dizisinin performansı nasıl gerçekleşti? Gündüz kuşağının iki iddialı yapımı Esra Erol’da ve Müge Anlı İle Tatlı Sert ‘in listelerdeki son durumu ne? Ana haber bültenlerindeki sıralama nasıl gerçekleşti?Hangi dizilerin özet bölümü bile listeye girmeyi başarabiliyor. Listedeki diğer yapım ve projeler hangisi? Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde .İşte detaylar….

9 Mart Perşembe Reytingleri

Camdaki Kız tüm gruplarda birinci olarak büyük bir başarı kazandı.Camdaki Kız’ın özeti de listenin üst sıralarında kendine yer buldu. 9 Mart Perşembe günü reyting sonuçlarına göre Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve Aldatmak dizisi de üst sıralarda kendine yer bulan yapımlardan.

Total ilk 10

Kanal D’ nin 3 yıldan beri reyting listelerinin zirvesinden düşmeyen Camdaki Kız  zirvedeki yerini korudu. Camdaki Kız’ın özeti de listede kendine yer buldu. ATV’ nin Aldatmak dizisi Camdaki Kız’dan sonra listede kendine yer bulurken özet bölümü de ilk 10’a girdi. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber ilk 10’da yerini aldı. Listedeki diğer yapımlar Al Sancak dizisi, Müge Anlı , Esra Erol, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oldu.

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 ALDATMAK ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 AL SANCAK TRT 1
5 ESRA EROL'DA ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 SURVIVOR TV8
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
11 GELSIN HAYAT BILDIGI GIBI SHOW TV

AB Grubu İlk 10

Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber Camdaki Kız’ı takip etti.Al Sancak ve Aldatmak dizileri 3. Ve 4. Sırada yer aldı. Camdaki Kız’ın özet bölümünü Müge Anlı, ATV Ana Haber ve ve Esra Erol takip etti. Listedeki diğer yapımlar Survivor ve Aldatmak dizi özeti.

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AL SANCAK TRT 1
4 ALDATMAK ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 ALDATMAK (OZET) ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
10 SURVIVOR

20+ABC 1 Grubu

Camdaki Kız 1. Özet bölümü 8. Olurken Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber 2. Oldu.Aldatmak 4, Al Sancak dizisi ise 3. Oldu. Peş peşe gelen iki yapım Müge Anlı ve Esra Erol oldu. Listedeki diğer yapımlar Survivor, ATV Ana Haber ve Aldatmak dizi özeti  oldu.

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AL SANCAK TRT 1
4 ALDATMAK ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
9 SURVIVOR TV8
10 ALDATMAK (OZET) ATV

Not: TİAK'ın aldığı karar gereği ilk 100 listesini ve ayrıntıları veremiyoruz.

09-03-2023
Yorumlar