8 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları

8 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre Aile dizi tekrarı ile ve Fox TV yeni dizisi Adım Farah dizisi listelerdeki yerlerini aldılar.Zirve Kuruluş Osman'ın!

Aile dizisinin tekrarı listelere girebildi mi? Adım Farah dizisinin 1. bölümündeki başarısı tesadüfi mi? Ana haber bültenlerindeki son durum ne? Müge Anlı ve Esra Erol'un gündüz kuşağı performansları nasıl gidiyor? TV 8 listelere hangi programlarını soktu? En fazla yapımı ile listelerde yer alan kanal hangisi oldu. TV kanallarındaki programların reyting listeleri ve ayrıntıları ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda..

8 Mart Çarşamba Reytingleri

Kuruluş Osman tüm gruplarda 1. olarak büyük bir başarıya imza atıyor. Özeti de ilk 10 listesinde kendine yer bulan Kuruluş Osman istikrarlı yükselişini sürdürüyor. Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber 8 Mart Çarşamba Reyting sonuçlarına göre listeye adını yazdırma başarısı gösteren iki ana haber bülteni. Listede kendine yer bulan gündüz kuşağının iki iddialaı ismi Müge Anlı ve Esra Erol. Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Adım Farah dizisi listeye ismini yazdıran yapımlardan.Survivor ve Aile dizisinin tekrarı da listede yer alıyor. Diğer yapmlar ise şöyle;Çöp Adam, O Kız.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Kuruluş Osman ve özeti zirvedeki ilk iki sırayı kapatmış durumda. ATV Ana haber ve ardından gelen Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber 3. ve 4. sırayı paylaşıyorlar. Geçen hafya ilk bölümüyle izleyicilere merhaba diyen Adım Farah dizisi 5. oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol'da 6. ve 7. sırayı alıyor. 8. sıradan listeye giren Survivor'u Kanal D'nin O Kız dizisi izliyor.Önceki haftalarda listenin üstlerinde yer bulan Çöp Adam dizisi bu hafta 10. sırada yer bulabildi.

AB İLK 10 PROGRAM

Adım Farah'ın 2. bölümü Kuruluş Osman'ın ardından 2. oldu. Selçuk Tepeli ile Fox Haber 3. olurken onu Star TV'nin Çöp Adam dizisi takip etti. Kuruluş Osman'ın özetinin 5. sırada olduğu listede Müge Anlı ve Esra Erol 6. ve 8. sırayı paylaştılar. ATV Ana Haber'in 7. olduğu listede 9. ve 10. sırada O Kız dizisi ve Aile dizisinin tekrarı bulunuyor.

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

İlk 3 te yer alan programlar Kuruluş Osman, selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve Adım Farah dizisi oldu. Kuruluş Osman'ı özetinin 4. olduğu listeye peşpeşe 3 ATV yapımı giriyor:ATV Ana Haber, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Esra Erol'da. 8. sıradaki Çöp Adamı izleyen diğer iiki yapım Survivor ve O Kız dizisi oluyor.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program sıralama listesini yayınlayamıyoruz.

08-03-2023
Yorumlar