8 Haziran Perşembe 2023 reyting sonuçları

8 Haziran Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız ve Aldatmak dizileri ilk ikide. Bunların özetlerinden başka Al Sancak ve Gülcemal de listelere girdi

Zirvedeki yapımlar hangileri? Listeye giren diziler ve dizi özetleri hangileri? Ana haber bültenleri rekabetinde son durum nedir? Gündüz kuşağı programları listelere girebildi mi? Survivor'un durumu ne oldu? Reytinglerle ve analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda…

8 Haziran Perşembe 2023 reytingleri

8 Haziran Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız ve Aldatmak dizileri ilk iki sırayı paylaşıyor. Bu dizilerin özetlerinden başka Al Sancak ve Gülcemal de listelere girdi. Listelerdeki diğer programlar Survivor, Fox Ana Haber, Esra Erol, Müge Anlı, Atv Ana Haber oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız dizisinin ardından Aldatmak, Al Sancak,   Esra Erol, Atv Ana Haber, Müge Anlı,ve  Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber geliyor. Camdaki Kız Özeti  Aldatmak dizi özeti ve Survivor listeye giren yapımlar.

AB İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız dizisini Aldatmak,  Al Sancak,  Camdaki Kız Özeti ,  Aldatmak dizi özeti ve Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber izliyor.  Kanal D Ana Haber, Müge Anlı,  Atv Ana Haber ve Esra Erol listeye giren programlar.

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız dizisini Al Sancak, Aldatmak,  Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber,   Camdaki Kız Özeti ve Müge Anlı  izliyor.  Aldatmak dizi özeti, Esra Erol, Atv Ana Haber, ve Gülcemal listeye giren programlar.

Not :-Tiak kararı uyarınca ilk 10 listesini ve detaylarını veremiyoruz.

08-06-2023
Yorumlar