6 Haziran Salı 2023 reyting sonuçları

6 Haziran Salı 2023 reyting sonuçlarına göre Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş'i Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti ve Esra Erol izliyor.

İlk üçü Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş ve Aile dizileri mi paylaştı? Listeye giren diğer dizi ve özetleri hangileri oldu?  Survivor performansı nasıl? Müge Anlı ve Esra Erol ilk 10'da  kaçıncı olabildiler?  Fox Ana Haber'den başka diğer ana haber bültenlerinden hangileri  ilk 10'a girdi? Reyting listeleri ve program analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar …

6 Haziran Salı 2023  reytingleri

6 Haziran Salı 2023  reyting sonuçlarına göre  Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş'i  Fox Ana Haber, Atv Ana Haber,  Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti ve Esra Erol, Müge Anlı izliyor. Listelere giren diğer programlar  Survivor,  Üç Kız Kardeş ve Ben Bu Cihana Sığmazam özeti.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Üç Kız Kardeş'İ Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Esra Erol, Atv Ana Haber, Survivor , Yürek Çıkmazı ve Fox Ana Haber  takip ediyor. Listedeki diğer programlar ise  Üç Kızkardeş  ve Tetikçi'nin Oğlu oldu. 

1UC KIZ KARDESKANAL D
2BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
3MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
4ESRA EROL'DAATV
5ATV ANA HABERATV
6SURVIVORTV8
7YUREK CIKMAZITRT 1
8SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
9UC KIZ KARDES (OZET)KANAL D
10TETIKCININ OGLUFOX

AB İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Üç Kız Kardeş'i  Yürek Çıkmazı, Ben Bu Cihana Sığmazam, Fox Ana Haber, Müge Anlı,  Esra Erol'da ve Hababam Sınıf filmi takip ediyor. Diğer yapımlar Üç Kız Kardeş dizi özeti, Atv Ana Haber  ve Kanal D Ana Haber listeye adını yazdıran diğer programlar.

1UC KIZ KARDESKANAL D
2YUREK CIKMAZITRT 1
3BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
4SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
5MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
6ESRA EROL'DAATV
7HABABAM SINIFI (T.S)SHOW TV
8UC KIZ KARDES (OZET)KANAL D
9ATV ANA HABERATV
10KANAL D ANA HABERKANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

İlk sıradaki Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Üç Kızkardeş,  Yürek Çıkmazı, Müge Anlı, Seçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve  Survivor takip izliyor. Listeye giren diğer programlar  Üç Kızkardeş özeti, Esra Erol, Atv Ana Haber ve Kanal D Ana Haber oldu.

1BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
2UC KIZ KARDESKANAL D
3YUREK CIKMAZITRT 1
4MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
5SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
6SURVIVORTV8
7UC KIZ KARDES (OZET)KANAL D
8ESRA EROL'DAATV
9ATV ANA HABERATV
10KANAL D ANA HABERKANAL D

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

07-06-2023
Yorumlar